LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes

107 Artikuj

U tha se e thumboi Kiara Titon me një postim të fundit, Efi Dhedhes: Big Brother për mua tani është një kapitull i mbyllur

U tha se e thumboi Kiara Titon me një postim të fundit, Efi Dhedhes: Big Brother për mua tani është një kapitull i mbyllur

Yjet
Fillimisht pjesë e një klipi të ri dhe pastaj projektet tjera të Efi Dhedhes

Fillimisht pjesë e një klipi të ri dhe pastaj projektet tjera të Efi Dhedhes

Yjet
Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Yjet
Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Yjet
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Yjet
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Yjet
Efi Dhedhes për kohën pas përfundimit të Big Brother: Tani qetësi truri, kam shumë nevojë që të qetësohem

Efi Dhedhes për kohën pas përfundimit të Big Brother: Tani qetësi truri, kam shumë nevojë që të qetësohem

Yjet
Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Yjet
Luizi flet për raportet me Efin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Luizi flet për raportet me Efin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Yjet
“Big Brother VIP 2 i përket Luizit dhe Kiarës” – Efi reagon për herë të parë pas finales së BBVA

“Big Brother VIP 2 i përket Luizit dhe Kiarës” – Efi reagon për herë të parë pas finales së BBVA

Yjet
Arbana mes rreshtave ia bëri të ditur se jashtë e presin gjëra që janë publikuar dhe mund të mos i pëlqejnë, Efi e shikon e frikësuar

Arbana mes rreshtave ia bëri të ditur se jashtë e presin gjëra që janë publikuar dhe mund të mos i pëlqejnë, Efi e shikon e frikësuar

TV / Film
Efi Dhedhes largohet nga BBVA, përfundon e treta në finale

Efi Dhedhes largohet nga BBVA, përfundon e treta në finale

Yjet
Emocione të forta në finale, Efi takon babanë dhe Deamishel nënën për herë të parë pas pesë muajsh izolim

Emocione të forta në finale, Efi takon babanë dhe Deamishel nënën për herë të parë pas pesë muajsh izolim

Yjet
Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Yjet
Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

Live Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Yjet
Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Yjet
Deklarata e Luizit për Efin pas rregullimit të raporteve

Deklarata e Luizit për Efin pas rregullimit të raporteve

Yjet
Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Yjet
“Jam e lumtur edhe po fitove ti” – Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes bëjnë paqe sërish me njëri-tjetrin

“Jam e lumtur edhe po fitove ti” – Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes bëjnë paqe sërish me njëri-tjetrin

Yjet
Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Yjet
Efi i drejtohet Luizit: Mezi po pres të dalim jashtë dhe mos t’i pafsha sytë më

Efi i drejtohet Luizit: Mezi po pres të dalim jashtë dhe mos t’i pafsha sytë më

Yjet
“Me mua qepe gojën”, agravon situata mes Efit dhe Qetsorit në spektakël

“Me mua qepe gojën”, agravon situata mes Efit dhe Qetsorit në spektakël

Yjet
“Kush je ti të thuash nuk je normal” – debat i ashpër mes Nitës dhe Efit në BBVA

“Kush je ti të thuash nuk je normal” – debat i ashpër mes Nitës dhe Efit në BBVA

Yjet