LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, po vazhdon të marrë vëmendje në rrjete sociale.

Reklama

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 500 mijë njerëz në Instagram, është akoma një personazh që po komentohet në masë të madhe.

Kjo pas famës që arriti në këtë edicion të BBVA, ku u shndërrua në një emër shumë të dashur për publikun.

Foto: Screenshot/Instagram

Zeshkania tani po shijon pushimet dhe me këtë rast nuk ka munguar me disa poza atraktive.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

E njëjta ka publikuar disa fotografi me bikini ngjyrë të gjelbër, gjersa në sfond ka një pamje të mrekullueshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Dukjen e ka kompletuar me një këmishë të bardhë të hollë si dhe një palë syze dielli.

Efi momentalisht nuk është e angazhuar në ndonjë projekt, pasi theksoi se ka qenë shumë e ngarkuar dhe se ka nevojë për pushim. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Efi (@efi.dhedhes)

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Kalo në kategori