LAJMI I FUNDIT:

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Sonte (e shtunë) po mbahet finalja e spektaklit shumë të shikuar, Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Katër finalistët: këngëtari Luiz Ejlli, artistja e makijazhit Efi Dhedhes, moderatorja Deamishel Hoxha dhe modeli Kristi Aliaj (Dragot) janë në garë për të fituar çmimin e madh.

Pak para nisjes së finales së madhe, është prezantuar edhe dukja e katër persnazheve që sonte do të jenë kryefjalë e këtij spektaklit.

LIVE: Finalja e Big Brother VIP Albania 2
Lexo po ashtu LIVE: Finalja e Big Brother VIP Albania 2

Ata kanë shkëlqyer me dukjen e tyre elegante, ku dy gocat e shtëpisë kanë zgjedhur të veshin fustane, gjersa Luizi dhe Kristi janë shfaqur me kostume të zeza.

Finalistët e Big Brother VIP Albania (Foto: Top Channel)

Për Luizin, Dean dhe Kristin, kjo është dita e 136-të e tyre e qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. /Telegrafi/

Luiz Ejlli (Foto: Top Channel)

Luizi dhe Efi (Foto: Top Channel)

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Kalo në kategori