LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes për kohën pas përfundimit të Big Brother: Tani qetësi truri, kam shumë nevojë që të qetësohem

Efi Dhedhes për kohën pas përfundimit të Big Brother: Tani qetësi truri, kam shumë nevojë që të qetësohem
Foto: Instagram

Efi Dhedhes ka qenë një nga personazhet më të pëlqyera në Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Ajo arriti të marrë famë të madhe për një kohë të shkurtër, duke qenë se pëlqehej për karakterin, veprimet dhe për lojën brenda.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” së fundmi u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë përmes opsionit pyetje-përgjigje në Instagram.

Foto: Screenshot/Instagram

“Me çfarë po merresh tani? Je shumë e mirë”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga një ndjekës.

Të gjitha lajmet nga Efi Dhedhes
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Efi Dhedhes

“Tani Post Big qetësi truri. Të them të drejtën kam shumë nevojë që të qetësohem të jem pas asnjë lloj angazhimi. Të shijoj kohën diellin, natyrën me këtë po merrem momentalisht”, u shpreh ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Efi (@efi.dhedhes)

E njëjta arriti deri në finale të edicionit të dytë të Big Brother-it, ku edhe fitoi 10 mijë euro.

Theksojmë që fitues i këtij reality show u shpall artisti nga Shkodra, Luiz Ejlli. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Efi (@efi.dhedhes)

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori