LAJMI I FUNDIT:

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi Dhedhes ka qenë një prej emrave më të komentuar në media rozë muajve të fundit.

Pjesëmarrja në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania e ktheu në një pres personazheve më të dashura dhe më të përfolura.


Marrëdhënia që ndërtoi brenda shtëpisë së famshme të BBVA me Luiz Ejllin dhe Kiara Titon po vazhdon të ketë fokus dhe për këtë ka folur vet Efi në një intervistë për “Shqipëria Live”.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo sqaroi edhe një herë tjetër se nuk ka ndonjë raport me çiftin dhe as nuk dëshiron më të flas më për gjërat që kanë ndodhur në BBVA.

“U lodha shumë nga gjërat që përfliteshin. Pashë disa reagime të pakëndshme nga pala tjetër. Dhe mua kur nuk më respektojnë, nuk i respektoj. Nuk dua të flas më për këtë pjesë se njerëzit do mendojnë se dua që të marr vëmendje, por nuk është e vërtetë. Nuk dua të flas më për Bigun se i kemi konsumuar të gjitha, dua të flas për gjëra të reja”, tha Efi.

Foto: Kiara Tito/Instagram

“Me Kiarën nuk kam asnjë marrëdhënie dhe nuk kam asnjë lloj inati. I uroj shumë suksese, më bëhet qejfi për çdo gjë që ajo po arrin, por nuk kemi asnjë kontakt”, u shpreh tutje ish-konkurrentja e “Përputhen”.

Luiz Ejlli: Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm
Lexo po ashtu Luiz Ejlli: Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë Efi la të kuptohej se mes saj dhe Luizit nuk ka mbetur më miqësia që ndërtuan gjatë kohës sa ishin banorë të BBVA duke e hequr artistin shkodran nga lista e personave që ajo ndjek në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori