LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli: Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm

Luiz Ejlli: Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm
Reklama

Ngjarjet e djeshme dhe tensionet në veri të Mitrovicës kanë tronditur të gjithë.

Një polic i Kosovës mbeti i vrarë në krye të detyrës gjatë të dielës së 24 shtatorit, në Banjskë të Zveçanit.


Krahas reagimeve për ngjarjen tragjike që erdhën nga lider politik si vendor ashtu edhe ndërkombëtar, njëjtë kanë vepruar edhe shumë yje të estradës shqiptare.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Mes tyre edhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, i cili në një postim në InstaStory shprehu ngushëllime për familjarët e të ndjerit.

Artisti nga Shkodra tutje tha se Kosova nuk ka qenë dhe nuk do të jetë asnjëherë vetëm.

Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori
Lexo po ashtu Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori

“Pavarësisht se sot kisha një ditë plot ngjarje dhe ndava me ju momente të këndshme për mua, nuk mund të lë në harresë e pa kthyer sytë nga Kosova jonë. Sot u vra një polic, baba i tre fëmijëve, por rrethanat e ngjarjes na vrasin në shpirt të gjithëve. Shpreh ngushëllimet e mia për familjarët dhe Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm”, ka shkruar Luizi në postim. /Telegrafi/

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori