LAJMI I FUNDIT:

Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori
Reklama

Pas përfundimit të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, dy prej protagonistëve kryesorë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari u bënë pjesë e një filmi.

Dyshja më e përfolur në BBVA që konsideroheshin ‘rival’ në lojën e formatit u bënë protagonistë të filmit me titullin “Në kuadër të dashurisë”.


Dhe më në fund është publikuar traileri i shumëpritur i filmit, në të cilën shfaqen disa nga skenat kryesore.

Foto: Top Channel Films

Në film bëhet fjalë për një çifti të martuar (luajtur nga Luizi dhe Olta) prej vitesh që vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar implikimet e familjeve të tyre në këtë ndarje.

Vendimi për t’u ndarë do i bëjë ata të njohin kufijtë e njërit-tjetrit dhe të njerëzve të tyre të dashur në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është akoma aty, asgjë nuk është e pamundur.

Foto: Top Channel Films

Përkrah Luizit dhe Oltës, në film luajnë edhe Sara Hoxha, Ylber Bardhi, Luan Jaha, Ndriçim Xhepa, Olta Daku, Dea Mishel e shumë të tjerë.

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"
Lexo po ashtu Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

“Në kuadër të dashurisë” do të shfaqet premierë nga 9, 10 dhe 11 tetori në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Letër për çdo banor: Darka emocionale nga

Letër për çdo banor: Darka emocionale nga "Izi’s Apartment 197" për banorët e nominuar në Big Brother VIP Kosova

Izi's Apartment 197
Kalo në kategori