LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli realizon ‘cover’-in për këngën e Elvis Presley “Can’t help falling in love”

Luiz Ejlli realizon ‘cover’-in për këngën e Elvis Presley “Can’t help falling in love”
Reklama

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja.

Pasi përmbylli një sezon të ngarkuar me koncerte, mbrëmje muzikore e shumë projekte, artisti shkordran nuk po planifikon të ndalet.


Këtë herë Ejlli ka realizuar ‘cover’-in për një nga këngët më ikonike të legjendës së muzikës botërore, Elvis Presley.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Këngëtari shqiptar ka sjellur versionin e tij për këngën “Can’t help falling in love” dhe tashmë është publikuar e plotë në faqen zyrtar të tij në Instagram.

Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli

Theksojmë që kjo vjen vetëm pak javë pasi Luizi solli një tjetër këngë të re solo “Amanet”, që e shoqëroi edhe me videoklip.

Ndërkohë, sa i përket jetës private Luizi po vazhdon romancën me partneren e tij, Kiara Tito me të cilën u lidh gjatë kohës sa dyshja ishin pjesë e shtëpisë së famshme të BBVA. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori