LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar
Foto: YouTube

Në Post Big Brother VIP Albania ish-konkurrentët mes shumë gjërave kanë folur edhe për marrëdhënien e Luizit me Kiarën.

Reklama

Efi Dhedhes, që ka qenë shumë e afërt me çiftin, ka dhënë mendimin e saj në lidhje me ta që eksperiencën në reality show e përmbyllën me një dasmë të vërtetë.

Ish-banorja u shpreh se në fillim nuk ka besuar te dashuria mes Kiarës dhe Luizit, ndërsa vendimi për t’u martuar iu duk i nxituar.

Foto: Screenshot/YouTube

Pjesë nga biseda e tyre:

Efi: Unë sot besoj. Në fillim, nuk e besoja. Më dukej shumë i shpejtë ai entuziazmi që kishte Luizi ndaj Kiarës. Ajo nuk ka treguar interes në fillim. Më dukej sikur e bezdiste. Pjesa e dasmës, m’u duk e shpejtë. Nuk më takon mua të them, por po shpreh mendimin tim.

Kiara: Po s’do të thotë, mund të jesh me letra dhe të vazhdosh njohjen. Normalisht që do ta njohim njëri-tjetrin jashtë.

Efi: Por, është diçka shumë e madhe dhe shumë e bukur për mua. Unë kur të arrij në atë hap, dua të arrij ato të tjerat. Le të flasim pak më hapur. Për mua, nëse nuk preken dy njerëz në çdo lloj kuptimi, më duket hap i nxituar. Por, gjithsesi jam shumë e lumtur. Uroj shumë që t’u ecë sa më gjatë.

Luizi: jam dakord që mund të quhet nga dikush që është veprim i nxituar apo i shpejtë. Por ishte një lloj përgjigje për të thënë që ne nuk u ndalëm kur ishim më në tabelë qitjeje, aq më tepër të ndaleshim tani. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori