LAJMI I FUNDIT:
Ederson

Ederson

105 Artikuj

Zyrtare: Alisson fiton trofeun ‘Lev Yashin’ si portieri më i mirë

Zyrtare: Alisson fiton trofeun ‘Lev Yashin’ si portieri më i mirë

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Newcastle 2-2 Manchester City, De Bruyne më i dalluari

Notat e lojtarëve: Newcastle 2-2 Manchester City, De Bruyne më i dalluari

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester City 1-1 Shakhtar Donetsk, shkëlqen Rodrigo

Notat e lojtarëve: Manchester City 1-1 Shakhtar Donetsk, shkëlqen Rodrigo

Liga e Kampionëve
Guardiola konfirmon mungesën e Edersonit ndaj Liverpoolit

Guardiola konfirmon mungesën e Edersonit ndaj Liverpoolit

Premier League
Lista e dhjetë portierëve të nominuar për trofeun Lev Yachine

Lista e dhjetë portierëve të nominuar për trofeun Lev Yachine

Ndërkombëtare
Pritja fantastike e Edersonit ndaj Bentekes bëhet virale në internet

Pritja fantastike e Edersonit ndaj Bentekes bëhet virale në internet

Premier League
Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Man City, mungon Ederson

Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Man City, mungon Ederson

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester City 0-2 Wolverhampton, shkëlqen Traore

Notat e lojtarëve: Manchester City 0-2 Wolverhampton, shkëlqen Traore

Premier League
Zyrtare: Alisson shpallet portieri më i mirë i vitit nga FIFA

Zyrtare: Alisson shpallet portieri më i mirë i vitit nga FIFA

Premier League
FIFA ndan sonte çmimin The Best, këta janë futbollistët finalistë për t’i fituar çmimet

FIFA ndan sonte çmimin The Best, këta janë futbollistët finalistë për t’i fituar çmimet

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Norwich City 3-2 Manchester City, Rodri dhe Buendia më të mirët

Notat e lojtarëve: Norwich City 3-2 Manchester City, Rodri dhe Buendia më të mirët

Premier League
Ederson: Me Coutinhon, Bayerni është favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Ederson: Me Coutinhon, Bayerni është favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
FIFA publikon listën e tre portierëve për çmimin ‘The Best’

FIFA publikon listën e tre portierëve për çmimin ‘The Best’

Ndërkombëtare
Man City 2-2 Tottenham, notat e lojtarëve

Man City 2-2 Tottenham, notat e lojtarëve

Premier League
Portieri i Man Cityt në stilin e super-sulmuesit, Ederson shënon dy gola në një ndeshje bamirësie

Portieri i Man Cityt në stilin e super-sulmuesit, Ederson shënon dy gola në një ndeshje bamirësie

Premier League
Dhjetë portierët më të shtrenjtë në histori të futbollit: Nga Buffon te Toldo e deri te Ederson

Dhjetë portierët më të shtrenjtë në histori të futbollit: Nga Buffon te Toldo e deri te Ederson

Ndërkombëtare
Goal zgjedh formacionin më të mirë të sezonit në Ligën Premier – Dominojnë lojtarët e City, mungon Salah

Goal zgjedh formacionin më të mirë të sezonit në Ligën Premier – Dominojnë lojtarët e City, mungon Salah

Premier League
Liga Premier zgjedh ekipin e vitit, dominojnë lojtarët e Man Cityt – Mungojnë Salah dhe Hazard

Liga Premier zgjedh ekipin e vitit, dominojnë lojtarët e Man Cityt – Mungojnë Salah dhe Hazard

Premier League
Notat e lojtarëve: Newcastle 2-1 Manchester City, vlerësohen Aguero dhe Silva përkundër humbjes

Notat e lojtarëve: Newcastle 2-1 Manchester City, vlerësohen Aguero dhe Silva përkundër humbjes

Premier League
Lojtarët më të vlefshëm të Ligës Premier në një formacion – De Gea e Hazard as rezervë, sundojnë mbrojtja e Liverpoolit dhe sulmi i Manchester Cityt

Lojtarët më të vlefshëm të Ligës Premier në një formacion – De Gea e Hazard as rezervë, sundojnë mbrojtja e Liverpoolit dhe sulmi i Manchester Cityt

Premier League
Këta janë 15 lojtarët më të shtrenjtë në botë – Mbappe më i shtrenjti, sulmuesit sundojnë

Këta janë 15 lojtarët më të shtrenjtë në botë – Mbappe më i shtrenjti, sulmuesit sundojnë

Ndërkombëtare
Aguero shënon gol të bukur me parabolë pas asistimit të portierit Ederson

Aguero shënon gol të bukur me parabolë pas asistimit të portierit Ederson

Premier League
Arsenal 0-2 City: Notat e lojtarëve, Mustafi në mesin e më të mirëve

Arsenal 0-2 City: Notat e lojtarëve, Mustafi në mesin e më të mirëve

Premier League
Pesë portierët më të shtrenjtë në histori, Kepa thyen rekordin dhe udhëheq listën

Pesë portierët më të shtrenjtë në histori, Kepa thyen rekordin dhe udhëheq listën

Ndërkombëtare