LAJMI I FUNDIT:
Ederson

Ederson

105 Artikuj

Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Premier League
Top 10 portierët më të mirë aktualisht në botë

Top 10 portierët më të mirë aktualisht në botë

Ndërkombëtare
Formacioni i çmendur i mundshëm i Man Cityt me Ronaldon në sulm

Formacioni i çmendur i mundshëm i Man Cityt me Ronaldon në sulm

Premier League
Notat e lojtarëve: Tottenham 1-0 Manchester City, Lloris dhe Son më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve: Tottenham 1-0 Manchester City, Lloris dhe Son më të vlerësuarit

Premier League
Kush do ta fitojë “Topin e Artë” – kandidatët nga Jorginho te Mount, Messi e Martinez

Kush do ta fitojë “Topin e Artë” – kandidatët nga Jorginho te Mount, Messi e Martinez

Përfaqësueset
Aguero i larguar, Kane i transferuar – Formacioni i mundshëm i Manchester Cityt në sezonin 2021/22

Aguero i larguar, Kane i transferuar – Formacioni i mundshëm i Manchester Cityt në sezonin 2021/22

Premier League
Zgjidhet formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë i Chelseat

Zgjidhet formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë i Chelseat

Premier League
Dhjetë portierët më të mirë në botë aktualisht – Alisson vetëm i gjashti

Dhjetë portierët më të mirë në botë aktualisht – Alisson vetëm i gjashti

Ndërkombëtare
Me Haaland dhe Grealish, ky pritet të jetë formacioni i Man Cityt të Guardiolas në sezonin e ri

Me Haaland dhe Grealish, ky pritet të jetë formacioni i Man Cityt të Guardiolas në sezonin e ri

Premier League
Asistimi fantastik i portierit Ederson dhe supergoli i Gundogan shpallin kandidaturën për ‘golin e vitit’

Asistimi fantastik i portierit Ederson dhe supergoli i Gundogan shpallin kandidaturën për ‘golin e vitit’

Premier League
Futbollistët po humbin shumë penallti, Pep befason me deklaratën e tij: Nga ndeshja tjetër do t’i gjuaj Ederson

Futbollistët po humbin shumë penallti, Pep befason me deklaratën e tij: Nga ndeshja tjetër do t’i gjuaj Ederson

Premier League
Tottenham 2-0 Man City, notat e lojtarëve

Tottenham 2-0 Man City, notat e lojtarëve

Premier League
Ederson: Gjashtë ose shtatë skuadra janë në garë për titull në Ligën Premier

Ederson: Gjashtë ose shtatë skuadra janë në garë për titull në Ligën Premier

Premier League
“Mane sa nuk ma hoqi kokën, por nuk e mora me të keq” – Ederson kritikon lojtarët e Liverpoolit për sjelljen ndaj Pickfordit

“Mane sa nuk ma hoqi kokën, por nuk e mora me të keq” – Ederson kritikon lojtarët e Liverpoolit për sjelljen ndaj Pickfordit

Premier League
Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Premier League
Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Eric Garcia lëshohet nga spitali pas përplasjes së frikshme, pozon bashkë me Edersonin

Eric Garcia lëshohet nga spitali pas përplasjes së frikshme, pozon bashkë me Edersonin

Premier League
CIES publikon vlerat e 20 portierëve më të vlefshëm në botë: Ederson i pari, Strakosha ndër më të mirët

CIES publikon vlerat e 20 portierëve më të vlefshëm në botë: Ederson i pari, Strakosha ndër më të mirët

Ligat tjera
Listohen dhjetë portierët më të mirë aktualisht në botë

Listohen dhjetë portierët më të mirë aktualisht në botë

Ndërkombëtare
Renditja e 10 portierëve më të mirë në botë – befasi në disa pozita

Renditja e 10 portierëve më të mirë në botë – befasi në disa pozita

Ndërkombëtare
Ederson bëri dy gabime amatore dhe ia dhuroi fitoren Unitedit

Ederson bëri dy gabime amatore dhe ia dhuroi fitoren Unitedit

Premier League
Man Utd 2-0 Man City, notat e lojtarëve – Dëshpëron Ederson

Man Utd 2-0 Man City, notat e lojtarëve – Dëshpëron Ederson

Premier League
Ranglista e portierëve me paraqitjen më të mirë për vitin 2019 në Ligën Premier

Ranglista e portierëve me paraqitjen më të mirë për vitin 2019 në Ligën Premier

Premier League
Topi i Artë: Dhjetë portierët më të mirë në botë të votuar për Trofeun Yashin

Topi i Artë: Dhjetë portierët më të mirë në botë të votuar për Trofeun Yashin

Ndërkombëtare