LAJMI I FUNDIT:

Drejtësi

52 Artikuj

Besnik Berisha: Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Besnik Berisha: Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Kosovë
“Pse nuk shkoni në veri”, “kërcënimi” ndaj karabinierëve italianë që i kushtoi shtrenjtë prizrenasit

“Pse nuk shkoni në veri”, “kërcënimi” ndaj karabinierëve italianë që i kushtoi shtrenjtë prizrenasit

Ismail Jakupi
Strategjia për drejtësi tranzicionale së shpejti në Qeveri, ekspertët: Serbia nuk është e gatshme për t’u ballafaquar me të kaluarën

Strategjia për drejtësi tranzicionale së shpejti në Qeveri, ekspertët: Serbia nuk është e gatshme për t’u ballafaquar me të kaluarën

Drejtësi
Damati: Mesatarisht 8 vjet u duhen gjykatave për ta zgjidhur një lëndë

Damati: Mesatarisht 8 vjet u duhen gjykatave për ta zgjidhur një lëndë

Drejtësi
Tetë vjet nga vrasja e Donjeta Pajazitajt, familjarët kanë humbur besimin në drejtësi

Tetë vjet nga vrasja e Donjeta Pajazitajt, familjarët kanë humbur besimin në drejtësi

Drejtësi
Vrasja me eksploziv, i akuzuari thotë se nuk e ka njohur as kontaktuar viktimën dhe s’ka shkuar kurrë në Smolicë

Vrasja me eksploziv, i akuzuari thotë se nuk e ka njohur as kontaktuar viktimën dhe s’ka shkuar kurrë në Smolicë

Drejtësi
Ish-presidenti Thaçi: Jam në izolim fizik, por jo në burg mendor

Ish-presidenti Thaçi: Jam në izolim fizik, por jo në burg mendor

Drejtësi
USAID Kosovo dhe ICK hapin aplikimet për programin ‘JusTech 2023’ – gara për zgjidhjet digjitale në sistemin e drejtësisë

USAID Kosovo dhe ICK hapin aplikimet për programin ‘JusTech 2023’ – gara për zgjidhjet digjitale në sistemin e drejtësisë

Të Tjera
Shkaku i shamisë mësueses në Suharekë iu ndalua hyrja në shkollë, ish-drejtori i akuzuar del para gjyqit

Shkaku i shamisë mësueses në Suharekë iu ndalua hyrja në shkollë, ish-drejtori i akuzuar del para gjyqit

Drejtësi
“Çmendet” 29-vjeçari në Tiranë, rreh motrën – dëmton shtëpinë dhe dhomën e komisariatit

“Çmendet” 29-vjeçari në Tiranë, rreh motrën – dëmton shtëpinë dhe dhomën e komisariatit

Shqipëri
Për çfarë akuzohet Ahmetaj? Një vilë në Gjirin e Lalëzit dhe 500 mijë euro përfitime të paligjshme

Për çfarë akuzohet Ahmetaj? Një vilë në Gjirin e Lalëzit dhe 500 mijë euro përfitime të paligjshme

Shqipëri


mob5