LAJMI I FUNDIT:

Domenico Berardi

116 Artikuj

Juventus identifikon dy emra për afatin kalimtar të janarit

Juventus identifikon dy emra për afatin kalimtar të janarit

Serie A
Mourinho i ashpër me yllin italian: Ai nuk e di se çfarë është ‘Fair-Play’

Mourinho i ashpër me yllin italian: Ai nuk e di se çfarë është ‘Fair-Play’

Serie A
Transferimet e Juventusit: Të rejat e fundit për De Paul, Fabian Ruiz, Sancho dhe shumë të tjerë

Transferimet e Juventusit: Të rejat e fundit për De Paul, Fabian Ruiz, Sancho dhe shumë të tjerë

Serie A
Juventusi ka një plan për të sjellë kampionin e Evropës në “Allianz Stadium”

Juventusi ka një plan për të sjellë kampionin e Evropës në “Allianz Stadium”

Serie A
Juventusi nuk e ka harruar Berardin, do të tentojë sërish në janar

Juventusi nuk e ka harruar Berardin, do të tentojë sërish në janar

Serie A
Italia fiton me rezultat të thellë ndaj Maltës

Italia fiton me rezultat të thellë ndaj Maltës

Përfaqësueset
Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Serie A
Nedim Bajrami përkujdeset që t’i jap fund serisë pozitive të Interit në Serie A

Nedim Bajrami përkujdeset që t’i jap fund serisë pozitive të Interit në Serie A

Serie A
Gjyqtari në pension tregon pse VAR-i nuk e ndëshkoi Domenico Berardin me karton të kuq ndaj Juventus

Gjyqtari në pension tregon pse VAR-i nuk e ndëshkoi Domenico Berardin me karton të kuq ndaj Juventus

Serie A
Sassuolo e mërzitur me Juventusin – njofton se Berardi nuk do të shitet

Sassuolo e mërzitur me Juventusin – njofton se Berardi nuk do të shitet

Serie A
Juventusi arrin marrëveshje me Berardin

Juventusi arrin marrëveshje me Berardin

Serie A
Juventusi i bashkohet garës për Berardin, italiani shihet si zëvendësues i Di Marias

Juventusi i bashkohet garës për Berardin, italiani shihet si zëvendësues i Di Marias

Serie A
Berardi është objektivi kryesor i Milanit për krahun e djathtë të sulmit

Berardi është objektivi kryesor i Milanit për krahun e djathtë të sulmit

Serie A
A e meritoi apo jo Marash Kumbulla kartonin e kuq ndaj Sassuolos – gjyqtari italian analizon situatën

A e meritoi apo jo Marash Kumbulla kartonin e kuq ndaj Sassuolos – gjyqtari italian analizon situatën

Serie A
Marash Kumbulla bije në grackën e Berardit, ndëshkohet direkt me karton të kuq – Roma po e pëson keq nga Sassuolo

Marash Kumbulla bije në grackën e Berardit, ndëshkohet direkt me karton të kuq – Roma po e pëson keq nga Sassuolo

Serie A
Milan 2-5 Sassuolo, notat e lojtarëve

Milan 2-5 Sassuolo, notat e lojtarëve

Serie A
Sassuolo turpëron Milanin në San Siro

Sassuolo turpëron Milanin në San Siro

Serie A
Top 10 lojtarët e Serie A me më shumë kontribute në gola gjatë vitit 2022

Top 10 lojtarët e Serie A me më shumë kontribute në gola gjatë vitit 2022

Serie A
U eliminuan nga Kupa e Italisë, Berardi i Sassuolos konfrontohet ashpër me një tifoz

U eliminuan nga Kupa e Italisë, Berardi i Sassuolos konfrontohet ashpër me një tifoz

Serie A
Juve kthehet kah Verde si alternativë për Zaniolon

Juve kthehet kah Verde si alternativë për Zaniolon

Serie A
Milani po bën përpjekje për transferimin e Berardit

Milani po bën përpjekje për transferimin e Berardit

Serie A
Sassuolo po e bllokon largimin e Berardit drejt ndonjë klubi më të madh

Sassuolo po e bllokon largimin e Berardit drejt ndonjë klubi më të madh

Serie A
Me interesimin e Juves, Milanit dhe Romës – Berardi shprehet i gatshëm të largohet nga Sassuolo

Me interesimin e Juves, Milanit dhe Romës – Berardi shprehet i gatshëm të largohet nga Sassuolo

Serie A
Martohet futbollisti italian Domenico Berardi

Martohet futbollisti italian Domenico Berardi

Yjet