LAJMI I FUNDIT:

DJ Dagz

149 Artikuj

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Yjet
A janë martuar në fshehtësi Einxhel Shkira dhe DJ Dagz?

A janë martuar në fshehtësi Einxhel Shkira dhe DJ Dagz?

Yjet
Zbulohet bashkëpunimi në mes të Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM – publikohet më 30 qershor

Zbulohet bashkëpunimi në mes të Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM – publikohet më 30 qershor

Muzikë
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

Muzikë
Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Yjet
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
Pas lindjes së djalit, Einxhel Shkira planifikon të zhvendoset në Kosovë për të qenë me DJ Dagzin

Pas lindjes së djalit, Einxhel Shkira planifikon të zhvendoset në Kosovë për të qenë me DJ Dagzin

Yjet
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz zbulojnë kuptimin e djalit të tyre, Trev: Është bashkimi në një ‘Kosovë-Shqipëri’

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz zbulojnë kuptimin e djalit të tyre, Trev: Është bashkimi në një ‘Kosovë-Shqipëri’

Yjet
Einxhel Shkira shfaqet në formë të mirë pas lindjes teksa publikon imazhe përkrah DJ Dagzit dhe djalit të tyre

Einxhel Shkira shfaqet në formë të mirë pas lindjes teksa publikon imazhe përkrah DJ Dagzit dhe djalit të tyre

Yjet
DJ Dagz: Edhe unë si gjithë shqiptarët, forca Luiz

DJ Dagz: Edhe unë si gjithë shqiptarët, forca Luiz

Yjet
Einxhel me dedikim për Dagzin në njëvjetorin e lidhjes: Të dua është pak nga çfarë ndjen shpirti im për ty

Einxhel me dedikim për Dagzin në njëvjetorin e lidhjes: Të dua është pak nga çfarë ndjen shpirti im për ty

Yjet
Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Egzona Shigjeqi
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz u bënë prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz u bënë prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit

Yjet
Në festën e ‘baby shower’, DJ Dagz ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Einxhelit

Në festën e ‘baby shower’, DJ Dagz ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Einxhelit

Yjet
Einxhel Shkira ndan momente të tjera romantike me DJ Dagzin kur kuptuan se po bëhen prindër: Sa shpejt fluturon koha kur je e lumtur

Einxhel Shkira ndan momente të tjera romantike me DJ Dagzin kur kuptuan se po bëhen prindër: Sa shpejt fluturon koha kur je e lumtur

Yjet
Einxhel Shkira kujton takimin e parë me DJ Dagzin: Dita kur jeta jonë ndryshoi

Einxhel Shkira kujton takimin e parë me DJ Dagzin: Dita kur jeta jonë ndryshoi

Yjet
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz planifikojnë të bëjnë edhe dasmë

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz planifikojnë të bëjnë edhe dasmë

Yjet
Një vit nga hyrja në Big Brother VIP, Einxhel Shkira: Gjithçka ndryshoi për të mirë në jetën time

Një vit nga hyrja në Big Brother VIP, Einxhel Shkira: Gjithçka ndryshoi për të mirë në jetën time

Yjet
Einxhel publikon imazhe romantike përkrah DJ Dagzit: Dita kur kishim zënkën tonë të parë

Einxhel publikon imazhe romantike përkrah DJ Dagzit: Dita kur kishim zënkën tonë të parë

Yjet
Einxhel mori dhuratën e parë për fëmijën kur sapo e kishte nisur lidhjen me Dagz

Einxhel mori dhuratën e parë për fëmijën kur sapo e kishte nisur lidhjen me Dagz

Yjet
Dedikimi Einxhel për nënën e saj: Lumturia paska qenë ilaçi çudibërës

Dedikimi Einxhel për nënën e saj: Lumturia paska qenë ilaçi çudibërës

Yjet
Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Yjet
Einxhel Shkira duket e mahnitshme në bikini teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

Einxhel Shkira duket e mahnitshme në bikini teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

Yjet