LAJMI I FUNDIT:

Pas lindjes së djalit, Einxhel Shkira planifikon të zhvendoset në Kosovë për të qenë me DJ Dagzin

Pas lindjes së djalit, Einxhel Shkira planifikon të zhvendoset në Kosovë për të qenë me DJ Dagzin

Një prej çifteve më të komentuar që dolën nga edicionin i parë i Big Brother VIP Albania janë Einxhel Shkira dhe DJ Dagz.

Dyshja që krijuan lidhje brenda shtëpisë së famshme tashmë janë prindër të një djali.


Por, karrierat e tyre kanë bërë që ata të ndajnë jetën në mes të Shqipërisë dhe Kosovës, duke qenë se DJ Dagz mbetet i angazhuar me mbrëmje muzikore.

Foto: Screenshot/Youtube

Megjithatë, të ftuar në emisionin “Zemër Luana” çifti kanë zbuluar detaje nga jeta e tyre personale dhe planet për të ardhmen.

Einxhel Shkira shfaqet në formë të mirë pas lindjes teksa publikon imazhe përkrah DJ Dagzit dhe djalit të tyre
Lexo po ashtu Einxhel Shkira shfaqet në formë të mirë pas lindjes teksa publikon imazhe përkrah DJ Dagzit dhe djalit të tyre

Einxhel u shpreh se do të jetë ajo që do të lërë Tiranën për të qenë me djalin e tyre për të qenë pranë DJ Dagzit në Kosovë.

Foto: Screenshot/Youtube

“Unë do të shkoj në Kosovë, meqë PM tha se do të vinte në Shqipëri për Sarën unë po shkoj në Kosovë”, tha Einxhel.

Përveç Einxhel dhe Dagz një tjetër çift i krijuar në BBVA vitin e kaluar janë edhe Sarah Berisha dhe DJ PM. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori