LAJMI I FUNDIT:

Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Moderatorja e nga Shqipëria, Einxhel Shkira u bë edhe më e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Përveç që u kthye në një prej banoreve më të diskutuara, Einxhel në shtëpinë e famshme gjeti edhe dashurinë e jetës.


Ajo dhe ish-banori nga Kosova, DJ Dagz krijuan një romancë brenda BBVA dhe kjo histori vazhdojë edhe jashtë saj.

Foto: Einxhel Shkira/Instagram

Dyshja tashmë prej kohësh janë bërë edhe prindër të një djali dhe pikërisht përmes tij, Einxhel ka vendosur të uroj 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në një mënyrë mjaft të veçantë.

“Ta gëzosh përjetë Pavarësinë e Kosovës biri im! Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar, tokën e bekuar, atdheun e trimave dhe identitetin tënd”, ka shkruar Einxhel sipër një foto ku shihet vetëm dora e djalit të çiftit pasi imazhin e tij ende nuk e kanë bërë publik.

Foto: Einxhel Shkira/Instagram

Në postimin tjetër, Einxhel ka uruar Kosovën me një tjetër shkrim bashkangjitur me fotografin e saj teksa mban flamurin shtetëror.

“Gëzuar Kosova jonë” - yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë
Lexo po ashtu “Gëzuar Kosova jonë” - yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Urime Kosovë. Qofsh përherë e lirë dhe stoike me rritë bijtë e tu në gjirin tënd”, ka shkruar Einxhel. /Telegrafi/

Foto: Einxhel Shkira/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori