LAJMI I FUNDIT:

Distria Krasniqi

342 Artikuj

Distria Krasniqi fiton medalje të bronztë në Grand Slamin e Tbilisit

Distria Krasniqi fiton medalje të bronztë në Grand Slamin e Tbilisit

Xhudo
Distria Krasniqi ndeshet për medalje të bronztë në Grand Slamin e Tbilisit

Distria Krasniqi ndeshet për medalje të bronztë në Grand Slamin e Tbilisit

Xhudo
Distria Krasaniqi fiton medaljen e artë në Paris, merr edhe 1000 pikë

Distria Krasaniqi fiton medaljen e artë në Paris, merr edhe 1000 pikë

Xhudo
Distria arrin kualifikimin në finalen e Parisit, Nora lufton për medaljen e bronztë

Distria arrin kualifikimin në finalen e Parisit, Nora lufton për medaljen e bronztë

Xhudo
Komuna e Pejës shpalli më të mirët e vitit 2023

Komuna e Pejës shpalli më të mirët e vitit 2023

Sport vendor
Distria Krasniqi e mbyll vitin në vendin e parë të renditjes botërore në xhudo

Distria Krasniqi e mbyll vitin në vendin e parë të renditjes botërore në xhudo

Xhudo
Katër medalje për Kosovën, xhudistët tanë treguan forcën para publikut të zjarrtë në Prishtinë

Katër medalje për Kosovën, xhudistët tanë treguan forcën para publikut të zjarrtë në Prishtinë

Xhudo
Nuk ndalen medaljet, edhe Distria Krasniqi fiton të bronztën

Nuk ndalen medaljet, edhe Distria Krasniqi fiton të bronztën

Xhudo
Distria dhe Nora humbin në gjysmëfinale, kërkojnë medaljen e bronztë në repesazh

Distria dhe Nora humbin në gjysmëfinale, kërkojnë medaljen e bronztë në repesazh

Xhudo
Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova kalojnë në gjysmëfinale të Kampionatin të Hapur Evropian

Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova kalojnë në gjysmëfinale të Kampionatin të Hapur Evropian

Xhudo
Shpërblimi deri në 300 mijë euro: Unioni Evropian i Xhudos shkruan për garën që do të mbahet në Prishtinë

Shpërblimi deri në 300 mijë euro: Unioni Evropian i Xhudos shkruan për garën që do të mbahet në Prishtinë

Xhudo
Kosova ka fituar 23 medalje në Kampionate Evropiane të xhudos brenda 10 viteve

Kosova ka fituar 23 medalje në Kampionate Evropiane të xhudos brenda 10 viteve

Xhudo
Kampionat Evropian shumë i suksesshëm për Kosovën në xhudo, fitojmë katër medalje në Francë

Kampionat Evropian shumë i suksesshëm për Kosovën në xhudo, fitojmë katër medalje në Francë

Xhudo
Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Kampionatin Evropian të xhudos

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Kampionatin Evropian të xhudos

Xhudo
Distria Krasniqi siguron medaljen e argjendtë, por kërkon të artën në finalen e Kampionatin Evropian

Distria Krasniqi siguron medaljen e argjendtë, por kërkon të artën në finalen e Kampionatin Evropian

Xhudo
Distria në gjysmëfinale të Evropianit, Nora kërkon të bronztën me anë të repesazhit

Distria në gjysmëfinale të Evropianit, Nora kërkon të bronztën me anë të repesazhit

Xhudo
Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova fillojnë me fitore garat në Kampionatin Evropian

Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova fillojnë me fitore garat në Kampionatin Evropian

Xhudo
Nora dhe Distria shtojnë pikët olimpike me medaljet e fituara në Baku të Azerbajxhanit, pritet të jenë bartëse në Paris 2024

Nora dhe Distria shtojnë pikët olimpike me medaljet e fituara në Baku të Azerbajxhanit, pritet të jenë bartëse në Paris 2024

Xhudo
Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Bakut

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Bakut

Xhudo
Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kalojnë në finale, sigurojnë medaljet e argjendta në Grand Slamin e Bakut

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kalojnë në finale, sigurojnë medaljet e argjendta në Grand Slamin e Bakut

Xhudo
“Ylli i ri në ngritje i Kosovës” – Unioni Evropian i Xhudos shkruan për Laurën e ARTË

“Ylli i ri në ngritje i Kosovës” – Unioni Evropian i Xhudos shkruan për Laurën e ARTË

Xhudo
Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Masters të Hungarisë

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Masters të Hungarisë

Xhudo
Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Mastersin e Budapestit

Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Mastersin e Budapestit

Xhudo
Distria Krasniqi kalon në rrethin e tretë të Mastersit së Xhudos në Hungari

Distria Krasniqi kalon në rrethin e tretë të Mastersit së Xhudos në Hungari

Xhudo