LAJMI I FUNDIT:

DEA

17 Artikuj

Guarda di Finanza dhe DEA godasin grupin kriminal me bazë në Fushë Kuqe, kapen në flagrancë

Guarda di Finanza dhe DEA godasin grupin kriminal me bazë në Fushë Kuqe, kapen në flagrancë

Shqipëri
Dekonspirimi i operacioneve, eksperti: Ja si policët shqiptarë ndihmojnë trafikantët

Dekonspirimi i operacioneve, eksperti: Ja si policët shqiptarë ndihmojnë trafikantët

Shqipëri
Droga dhe pastrimi i parave në Shqipëri, DEA amerikane me linjë të re kontakti

Droga dhe pastrimi i parave në Shqipëri, DEA amerikane me linjë të re kontakti

Shqipëri
Ra në kurthin e DEA-s, Gjykata Penale e Tiranës vendos të ekstradojë trafikantin indian drejt Amerikës

Ra në kurthin e DEA-s, Gjykata Penale e Tiranës vendos të ekstradojë trafikantin indian drejt Amerikës

Shqipëri
DEA-ja amerikane sekuestron sasi të mëdha të fentanilit, të mjaftueshme për të mbytur çdo person në SHBA

DEA-ja amerikane sekuestron sasi të mëdha të fentanilit, të mjaftueshme për të mbytur çdo person në SHBA

Amerika
Lufta kundër narkotikëve, DEA amerikane mbërrin në Shqipëri

Lufta kundër narkotikëve, DEA amerikane mbërrin në Shqipëri

Shqipëri
Sveçla në Uashington takon shefin e DEA-s, diskutojnë për angazhimin e përbashkët në luftimin e trafikimit me narkotikë

Sveçla në Uashington takon shefin e DEA-s, diskutojnë për angazhimin e përbashkët në luftimin e trafikimit me narkotikë

Siguri
DEA amerikane arreston trafikantin shqiptar të kokainës në Kolumbi

DEA amerikane arreston trafikantin shqiptar të kokainës në Kolumbi

Shqipëri
Pamjet e aksionit të vrasjes së presidentit të Haitit – dyshohet se këtë e organizoi DEA

Pamjet e aksionit të vrasjes së presidentit të Haitit – dyshohet se këtë e organizoi DEA

Amerika Latine
DEA: Do të vazhdojmë luftën e përbashkët me MPB-në e Maqedonisë

DEA: Do të vazhdojmë luftën e përbashkët me MPB-në e Maqedonisë

Maqedonia e Veriut
DEA ndihmon në arrestimin e serbëve dhe bullgarëve, kapen 22 kilogramë heroinë

DEA ndihmon në arrestimin e serbëve dhe bullgarëve, kapen 22 kilogramë heroinë

Bullgaria
Policia mbylli ‘tregun më të madh të paligjshëm në botë’, kishte më shumë se 500 mijë përdorues

Policia mbylli ‘tregun më të madh të paligjshëm në botë’, kishte më shumë se 500 mijë përdorues

Internet
DEA amerikane në portin e Durrësit, të gjithë kontenierët kalojnë në skaner (Video)

DEA amerikane në portin e Durrësit, të gjithë kontenierët kalojnë në skaner (Video)

Kronika e Zezë
Si ra Albert Veliu në grackën e policit të Kosovës, që i “ndihmoi” të shes armë në Kosovë

Si ra Albert Veliu në grackën e policit të Kosovës, që i “ndihmoi” të shes armë në Kosovë

Drejtësi
Rrugët e Albert Veliut për shitje të armëve, drogës dhe pastrimin e parave

Rrugët e Albert Veliut për shitje të armëve, drogës dhe pastrimin e parave

Drejtësi
Albert Veliu dyshohet se kishte bashkëpunëtor brenda Policisë së Kosovës

Albert Veliu dyshohet se kishte bashkëpunëtor brenda Policisë së Kosovës

Drejtësi
SHBA publikon emrat e personave që u arrestuan nga DEA dhe Policia e Kosovës

SHBA publikon emrat e personave që u arrestuan nga DEA dhe Policia e Kosovës

Kronika e Zezë