LAJMI I FUNDIT:

David Guetta

87 Artikuj

Hulumtimet e bëra nga ekspertët psikologë nxjerrin listën me 10 këngët më motivuese në histori – në mesin e tyre edhe kënga e Bebe Rexhës

Hulumtimet e bëra nga ekspertët psikologë nxjerrin listën me 10 këngët më motivuese në histori – në mesin e tyre edhe kënga e Bebe Rexhës

Muzikë
Performanca spektakolare e Bebe Rexhës dhe David Guettas në finalen e Kampionatit Botëror të FIFA-s për klube

Performanca spektakolare e Bebe Rexhës dhe David Guettas në finalen e Kampionatit Botëror të FIFA-s për klube

Yjet
Bebe Rexha dhe David Guetta me performancë të hatashme në ceremoninë hapëse të Kampionatit Botëror të Klubeve 2023

Bebe Rexha dhe David Guetta me performancë të hatashme në ceremoninë hapëse të Kampionatit Botëror të Klubeve 2023

Muzikë
Faqja zyrtare e FIFA-s njofton se Bebe Rexha dhe David Guetta performojnë në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit Botëror të Klubeve

Faqja zyrtare e FIFA-s njofton se Bebe Rexha dhe David Guetta performojnë në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit Botëror të Klubeve

Muzikë
Bebe Rexha me performancë mahnitëse në Billboard Music Awards, shpërblehet edhe me çmim

Bebe Rexha me performancë mahnitëse në Billboard Music Awards, shpërblehet edhe me çmim

Muzikë
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”

Muzikë
“I’m Good (Blue)” e Bebe Rexhës dhe David Guettas është bashkëpunimi më i pëlqyer për vitin 2023 në Spotify, sipas një studimi të ri

“I’m Good (Blue)” e Bebe Rexhës dhe David Guettas është bashkëpunimi më i pëlqyer për vitin 2023 në Spotify, sipas një studimi të ri

Muzikë
Një vit nga publikimi i “I’m Good (Blue)”, Bebe Rexha numëron sukseset megalomane që i solli bashkëpunimi me Guettan

Një vit nga publikimi i “I’m Good (Blue)”, Bebe Rexha numëron sukseset megalomane që i solli bashkëpunimi me Guettan

Muzikë
David Beckham zhvishet për të treguar fizikun e tij muskuloz në reklamën e re

David Beckham zhvishet për të treguar fizikun e tij muskuloz në reklamën e re

Yjet
Bebe Rexha dhe David Guetta sjellin këngën e re “One in a Million”

Bebe Rexha dhe David Guetta sjellin këngën e re “One in a Million”

Muzikë
“I’m Good (Blue)” nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

“I’m Good (Blue)” nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Muzikë