LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”
Reklama

Bebe Rexha publikoi videon e këngës “One in a Million” mëngjesin e së martës.

Ajo shkroi këngën me krijuesin e hiteve, David Guetta, 55 vjeç, dhe kënga është një elektropop shumë e këndshme.


Në video, Bebe, 36 vjeçe, duket e botës tjetër, ndërsa lëviz nëpër grupin me temë hapësinore e rrethuar me lazer. Guetta shfaqet në momente të ndryshme në video, e cila është drejtuar nga Corey Wilson.

Ndërsa këngëtarja e “Say My Name” – e cila u nda nga i dashuri i saj prej tre vitesh këtë verë – këndon, ajo rrotullohet dhe veshja e saj ndryshon nga një fustan argjendi pa rripa në një fustan argjendi futuristik në një fustan të zi me korse me maskë.

Bebe dhe Guetta kanë bashkëpunuar së bashku disa herë, duke përfshirë në vitin 2022 “I’m Good (Blue)”, i cili është transmetuar më shumë se një miliard herë që kur u publikua.

Videoja e re vjen vetëm pak ditë pasi ajo performoi live këngën në festivalin Life is Beautiful në Las Vegas.

Bebe përfundoi turneun e saj “Best F**kin Night of My Life” gjatë verës, i cili ishte në mbështetje të albumit të saj “Bebe”, i cili bëri debutimin e tij në fund të prillit.

Albumi i ri përmban disa këngë dashurie, duke përfshirë “One in a Milion”.

Ajo u nda nga i dashuri i saj prej tre vitesh këtë verë dhe ndau mesazhe që ish-i i saj i dërgonte duke e turpëruar se kishte shtuar 13 kilogramë.

Të gjitha lajmet nga Bebe Rexha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bebe Rexha

Por shfaqja duhet të vazhdojë dhe Bebe vazhdoi me turneun e saj edhe pas ndarjes.

Dhe në shfaqjen e saj në Londër, ajo u përlot dhe u tregua e sinqertë me audiencën, duke thënë: “Sapo kalova një ndarje, kështu që mund të emocionohem pak dhe ju duhet të më ndihmoni”.

Më vonë në performancë, artistja e nominuar për “Grammy” u pa e përlotur teksa fansat mbanin pankarta duke thënë: “Ti je e mjaftueshme” gjatë këngës së saj “I Am”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori