LAJMI I FUNDIT:
Danny Rose

Danny Rose

30 Artikuj

Info

Rose ka lindur më 2 korrik 1990 dhe aktualisht është lojtar i Tottenham Hotspur.

Moment i rrallë nga Anglia: I kontraktuar nga Watfordi – por Danny Rose shihet duke luajtur për Tottenhamin

Moment i rrallë nga Anglia: I kontraktuar nga Watfordi – por Danny Rose shihet duke luajtur për Tottenhamin

Premier League
Danny Rose: Nuk më intereson çfarë thotë qeveria, jeta e njerëzve është në rrezik nga coronavirusi

Danny Rose: Nuk më intereson çfarë thotë qeveria, jeta e njerëzve është në rrezik nga coronavirusi

Premier League
Pesë gjërat që i mësuam nga ndeshja Real – Tottenham

Pesë gjërat që i mësuam nga ndeshja Real – Tottenham

Ndërkombëtare
Juventusi udhëheq garën për transferimin e Rose

Juventusi udhëheq garën për transferimin e Rose

Serie A
PSG hyn në garë për Danny Rose

PSG hyn në garë për Danny Rose

Ligue 1
Lojtarët e Liverpoolit dhe Tottenhamit i ndërpresin kontaktet para finales së Ligës së Kampionëve

Lojtarët e Liverpoolit dhe Tottenhamit i ndërpresin kontaktet para finales së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Arsenal 0-2 Tottenham: Notat e lojtarëve, Xhaka në nivel

Arsenal 0-2 Tottenham: Notat e lojtarëve, Xhaka në nivel

Ndërkombëtare
Çfarë është çaji Mate – pija e preferuar e Lionel Messit, Neymarit dhe Luis Suarezit

Çfarë është çaji Mate – pija e preferuar e Lionel Messit, Neymarit dhe Luis Suarezit

Lifestyle
Parashikim: Interi përballet me Tottenhamin në ndeshjen rikthyese në Ligën e Kampionëve

Parashikim: Interi përballet me Tottenhamin në ndeshjen rikthyese në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Pesë mbrojtës të majtë në listën e dëshirave të PSG-së

Pesë mbrojtës të majtë në listën e dëshirave të PSG-së

Ligue 1
Chelsea dhe United në garë për Danny Rosen

Chelsea dhe United në garë për Danny Rosen

Premier League
Tottenham pritet t’i largojë katër lojtarë, kërkohen zëvendësuesit e tyre

Tottenham pritet t’i largojë katër lojtarë, kërkohen zëvendësuesit e tyre

Premier League
Mourinho preferon Sandron para Rose dhe Gaya

Mourinho preferon Sandron para Rose dhe Gaya

Premier League
Man Unitedi i ofron Tottenhamit shërbimet e Shaw plus para për Rose

Man Unitedi i ofron Tottenhamit shërbimet e Shaw plus para për Rose

Premier League
Formacioni i dështakëve të Ligës Premier deri më tani këtë sezon – Nga Hart, tek Mkhitaryan e Sanchez (Foto)

Formacioni i dështakëve të Ligës Premier deri më tani këtë sezon – Nga Hart, tek Mkhitaryan e Sanchez (Foto)

Premier League
Dhjetë futbollistët që duhet të transferohet diku tjetër gjatë janarit për të rifituar një vend për Kampionatin Botëror (Foto)

Dhjetë futbollistët që duhet të transferohet diku tjetër gjatë janarit për të rifituar një vend për Kampionatin Botëror (Foto)

Ndërkombëtare
Tri pozitat kyçe që Mourinho do t’i forcojë në janar: Mbrojtës i majtë, një anësor dhe një mesfushor qendror

Tri pozitat kyçe që Mourinho do t’i forcojë në janar: Mbrojtës i majtë, një anësor dhe një mesfushor qendror

Premier League
Lista e dëshirave të Mourinhos, aty janë edhe Griezmann e Ozil

Lista e dëshirave të Mourinhos, aty janë edhe Griezmann e Ozil

Premier League
Rose nuk përfshihet në kalendarin e Tottenhamit, Unitedi ka gati mega ofertën për të

Rose nuk përfshihet në kalendarin e Tottenhamit, Unitedi ka gati mega ofertën për të

Premier League
Tottenhami kërkon 50 milionë për Rose

Tottenhami kërkon 50 milionë për Rose

Premier League
Rose i hap derën Chelseat dhe Unitedit: Dua të fitoj trofe para se ta mbyll karrierën

Rose i hap derën Chelseat dhe Unitedit: Dua të fitoj trofe para se ta mbyll karrierën

Premier League
Formacioni i Unitedit me lojtarët që ka kërkuar gjatë këtij afati kalimtar veror (Foto)

Formacioni i Unitedit me lojtarët që ka kërkuar gjatë këtij afati kalimtar veror (Foto)

Premier League
Tre yje kërkojnë largimin nga Tottenhami

Tre yje kërkojnë largimin nga Tottenhami

Premier League
Formacioni i sezonit në Ligën Premier, dominojnë futbollistët e Chelseat dhe Tottenhamit (Foto)

Formacioni i sezonit në Ligën Premier, dominojnë futbollistët e Chelseat dhe Tottenhamit (Foto)

Premier League