LAJMI I FUNDIT:

Çifti bashkëshortor

89 Artikuj

Çifti bashkëshortor nga Gjermania jetuan pa paguar në hotel, pas dy viteve luks u zbulua mashtrimi i tyre – tani duhet të paguajnë 140 mijë euro  

Çifti bashkëshortor nga Gjermania jetuan pa paguar në hotel, pas dy viteve luks u zbulua mashtrimi i tyre – tani duhet të paguajnë 140 mijë euro  

Evropa
I kaluan 19 muaj në repartin e kujdesit intensiv, çifti nga Mali rikthehen në shtëpi me nëntënjakët e tyre

I kaluan 19 muaj në repartin e kujdesit intensiv, çifti nga Mali rikthehen në shtëpi me nëntënjakët e tyre

Kuriozitete
Çifti amerikan ngec me veturë në mes të tornados në Karolinën e Jugut

Çifti amerikan ngec me veturë në mes të tornados në Karolinën e Jugut

Interesante
Po ngjiteshin në skenë me një luhatëse, hyrja spektakolare e çiftit indian nuk përfundoi mirë – nusja dhe dhëndri u rrëzuan në tokë

Po ngjiteshin në skenë me një luhatëse, hyrja spektakolare e çiftit indian nuk përfundoi mirë – nusja dhe dhëndri u rrëzuan në tokë

Fun Lajme
Dyshja harruan të hapin dhuratën e martesës për nëntë vite, doli të jetë diçka që ua shpëtoi martesën

Dyshja harruan të hapin dhuratën e martesës për nëntë vite, doli të jetë diçka që ua shpëtoi martesën

Interesante
U martua për burrin 21 vite më i vjetër, bartë vesh dhe bisht artificial – sillet sikur mace dhe kjo nuk e pengon fare

U martua për burrin 21 vite më i vjetër, bartë vesh dhe bisht artificial – sillet sikur mace dhe kjo nuk e pengon fare

Interesante
Nuk ka mundur ta mbushë telefonin, ndryshoi mënyrën e jetesës – kjo grua është e gatshme për çfarëdo lloj “apokalipsi”

Nuk ka mundur ta mbushë telefonin, ndryshoi mënyrën e jetesës – kjo grua është e gatshme për çfarëdo lloj “apokalipsi”

Kuriozitete
U ndal për një pauzë dhe për të ndezur një cigare, shqiptarin e harron gruaja në autostradë – e vazhdon rrugëtimin pa të

U ndal për një pauzë dhe për të ndezur një cigare, shqiptarin e harron gruaja në autostradë – e vazhdon rrugëtimin pa të

Auto Fun
Britanikja 66-vjeçe thotë se qëlloi burrin për vdekje kur e talli për ushqimin e përgatitur për ditëlindje

Britanikja 66-vjeçe thotë se qëlloi burrin për vdekje kur e talli për ushqimin e përgatitur për ditëlindje

Evropa
Menduan se janë ftohur, çifti amerikan ndërron jetë nga COVID-19 – vdiqën duke ia mbajtur dorën njëri-tjetrit

Menduan se janë ftohur, çifti amerikan ndërron jetë nga COVID-19 – vdiqën duke ia mbajtur dorën njëri-tjetrit

Amerika
Raportoi zhdukjen e gruas 39 vite më parë, tani akuzohet për vrasjen e saj – kufoma e britanikes gjendet në gropën septike të fermës ku ata jetonin

Raportoi zhdukjen e gruas 39 vite më parë, tani akuzohet për vrasjen e saj – kufoma e britanikes gjendet në gropën septike të fermës ku ata jetonin

Evropa
Vrau gruan dhe vajzën njëvjeçare, në fund edhe veten – çifti amerikan u grindën për 2 milionë dollarët e fituara në lotari

Vrau gruan dhe vajzën njëvjeçare, në fund edhe veten – çifti amerikan u grindën për 2 milionë dollarët e fituara në lotari

Amerika
Pamje shokuese nga qendra tregtare, prindërit në karrige – e foshnja e tyre qëndron e shtrirë në dysheme

Pamje shokuese nga qendra tregtare, prindërit në karrige – e foshnja e tyre qëndron e shtrirë në dysheme

Interesante
Në vend që të kujdesen për fëmijët, vendosën të argëtohen – binjakët nuk ua ndanin sytë nënës dhe babait të tyre

Në vend që të kujdesen për fëmijët, vendosën të argëtohen – binjakët nuk ua ndanin sytë nënës dhe babait të tyre

Fun Lajme
“Ledhatuan” fokën, dënohet çifti amerikan – turistët u deshën të paguajnë 500 dollarë për prekjen e kafshës në Havai

“Ledhatuan” fokën, dënohet çifti amerikan – turistët u deshën të paguajnë 500 dollarë për prekjen e kafshës në Havai

Kuriozitete
Shkulën drunjtë e llojit të rrallë për të ndërtuar shtëpinë e re, çifti nga Kalifornia gjobitet me 18.000 dollarë

Shkulën drunjtë e llojit të rrallë për të ndërtuar shtëpinë e re, çifti nga Kalifornia gjobitet me 18.000 dollarë

Kuriozitete
Çifti iranian nuk pendohet, pasi copëtuan trupin e të birit të pamartuar – treguan se ka mbytur edhe të bijën së bashku me dhëndrin

Çifti iranian nuk pendohet, pasi copëtuan trupin e të birit të pamartuar – treguan se ka mbytur edhe të bijën së bashku me dhëndrin

Azia
Çifti bashkëshortor nga Tenesi arratisen nga shtëpia e pleqve – gjithçka ndodhi falë një teknike që i moshuari e kishte mësuar në ushtri

Çifti bashkëshortor nga Tenesi arratisen nga shtëpia e pleqve – gjithçka ndodhi falë një teknike që i moshuari e kishte mësuar në ushtri

Interesante
E reja kubaneze torturohet për vdekje nga çifti rus, pas pengmarrjes së dështuar në Moskë

E reja kubaneze torturohet për vdekje nga çifti rus, pas pengmarrjes së dështuar në Moskë

Evropa
Kinezja zbulon se e fejuara e të birit të saj është vajza që i ka humbur vite më parë, megjithatë dyshja u martuan

Kinezja zbulon se e fejuara e të birit të saj është vajza që i ka humbur vite më parë, megjithatë dyshja u martuan

Kuriozitete
Hoqën dorë nga bota moderne dhe luksi, jetojnë me foshnjën në furgon – çifti australian përshkruan 15 mijë kilometra

Hoqën dorë nga bota moderne dhe luksi, jetojnë me foshnjën në furgon – çifti australian përshkruan 15 mijë kilometra

Kuriozitete
Çifti po shëtisnin vajzën e tyre njëvjeçare nëpër parkun e Manhattanit, sulmohen me thikë nga një person – publikohen pamjet rrëqethëse

Çifti po shëtisnin vajzën e tyre njëvjeçare nëpër parkun e Manhattanit, sulmohen me thikë nga një person – publikohen pamjet rrëqethëse

Amerika
Shkollën e braktisur çifti amerikan e shndërron në vilë luksoze – 2.4 milionë dollarëshe

Shkollën e braktisur çifti amerikan e shndërron në vilë luksoze – 2.4 milionë dollarëshe

Kuriozitete
Nuk dëshironte që të mbetet vetëm, gruaja para vdekjes i kërkoi burrit ta gjej dashurinë e vjetër – pas 40 viteve u takuan sërish dhe u martuan  

Nuk dëshironte që të mbetet vetëm, gruaja para vdekjes i kërkoi burrit ta gjej dashurinë e vjetër – pas 40 viteve u takuan sërish dhe u martuan  

Kuriozitete