LAJMI I FUNDIT:

As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

Pavarësisht përpjekjeve të Rusisë që ta bombardojnë e shkatërrojnë Ukrainën, jeta dhe dashuria në këtë vend nuk mund të ndalet.

Reklama

Këtë e ka dëshmuar më së miri një video amatore e filmuar brenda një strehimore në Kiev, ku mijëra banorë të kryeqytetit u futën pas sulmeve të mbrëmshme dhe të sotme ruse, transmeton Telegrafi.

Një çift i ri nga Kievi shfrytëzuan rastin sa ishin në strehimore, që të kurorëzojnë dashurinë e tyre para mijëra bashkëkombësve.

Zonja e Parë e Ukrainës publikon video nga Kievi: Mëngjesi pas një nate pa gjumë, përsëri ankth
Lexo po ashtu Zonja e Parë e Ukrainës publikon video nga Kievi: Mëngjesi pas një nate pa gjumë, përsëri ankth

E veshur me fustan të bardhë nusërie, kurse dhëndri me kostum të zi dhe këmishë të bardhë, dyshja shkëmbyen puthje derisa turma brohoriste.

Kujtojmë që ushtria ruse gjatë mbrëmjes së kaluar, dhe në orët e para të mëngjesit të sotëm ka kryer sulme ajrore mbi kryeqytetin e Ukrainës. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Interesante
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
A jeni në mesin e 5 përqindëshit të njerëzve që mund të dallojnë lulediellin e fshehur mes bletëve në pak sekonda?

A jeni në mesin e 5 përqindëshit të njerëzve që mund të dallojnë lulediellin e fshehur mes bletëve në pak sekonda?

Interesante
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Kalo në kategori