LAJMI I FUNDIT:
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes

308 Artikuj

Bruno Fernandes jep komente që Cristiano Ronaldo i kish bërë muaj më parë për Man United

Bruno Fernandes jep komente që Cristiano Ronaldo i kish bërë muaj më parë për Man United

Premier League
Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Premier League
Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League
Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Wolves

Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Wolves

Premier League
Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Premier League
Jadon Sancho i drejtua ashpër Bruno Fernadesin në duelin e United me Aston Villan

Jadon Sancho i drejtua ashpër Bruno Fernadesin në duelin e United me Aston Villan

Premier League
Bruno Fernandes fotografohet duke u larguar me makinën e tij luksoze pas vizitës në një sallon për rrezitje në Manchester

Bruno Fernandes fotografohet duke u larguar me makinën e tij luksoze pas vizitës në një sallon për rrezitje në Manchester

Yjet
Notat e lojtarëve: Man Utd 1-0 Brentford, paraqitje e mirë nga Fernandes

Notat e lojtarëve: Man Utd 1-0 Brentford, paraqitje e mirë nga Fernandes

Premier League
Situatë tensionuese te Man United: U dashtë ndërhyrja e ndihmësit të Ten Hag që situata mos të eskalonte mes tre lojtarëve të Djajve të Kuq

Situatë tensionuese te Man United: U dashtë ndërhyrja e ndihmësit të Ten Hag që situata mos të eskalonte mes tre lojtarëve të Djajve të Kuq

Premier League
Tifozët e Manchester United pretendojnë se ka një komplot kundër tyre pasi nuk iu dha një penallti

Tifozët e Manchester United pretendojnë se ka një komplot kundër tyre pasi nuk iu dha një penallti

Premier League
Tre kartonë të kuq dhe dy gola për Unitedin – kaosi dhe shtatë minutat që vendosën gjithçka në Old Trafford

Tre kartonë të kuq dhe dy gola për Unitedin – kaosi dhe shtatë minutat që vendosën gjithçka në Old Trafford

Ndërkombëtare
Strategjia e njëjtë që po e përdorë Bruno Fernandes që disa ndeshje, e acaron edhe Ten Hagun

Strategjia e njëjtë që po e përdorë Bruno Fernandes që disa ndeshje, e acaron edhe Ten Hagun

Premier League
Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Real Betis

Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Real Betis

Liga e Evropës
Ten Hag kthehet të flasë për humbjen nga Liverpooli dhe formën e Bruno Fernandes

Ten Hag kthehet të flasë për humbjen nga Liverpooli dhe formën e Bruno Fernandes

Premier League
Zbulohet plani i Man Utd se kush do ta ngrit titullin e Carabao Cup nëse e fitojnë

Zbulohet plani i Man Utd se kush do ta ngrit titullin e Carabao Cup nëse e fitojnë

Premier League
Shkëlqeu në të gjithë ndeshjen, por gjesti i Fernandes ndaj De Jong po konsiderohet si i ulët

Shkëlqeu në të gjithë ndeshjen, por gjesti i Fernandes ndaj De Jong po konsiderohet si i ulët

Liga e Evropës
“Ose bëni atë që them unë ose fluturoni” – ylli i Man Utd zbulon se çfarë u tha Ten Hag lojtarëve kur erdhi në krye të skuadrës

“Ose bëni atë që them unë ose fluturoni” – ylli i Man Utd zbulon se çfarë u tha Ten Hag lojtarëve kur erdhi në krye të skuadrës

Premier League
Xavi nuk e mbante mend emrin e yllit të Manchester United –  e quajti “ai portugezi”

Xavi nuk e mbante mend emrin e yllit të Manchester United – e quajti “ai portugezi”

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Manchester United 2-1 Crystal Palace: Fernandes vazhdon me formën fantastike

Notat e lojtarëve, Manchester United 2-1 Crystal Palace: Fernandes vazhdon me formën fantastike

Premier League
Ronaldo fton katër yje të Man Utd në ndeshjen e Al Nassr për t’iu thënë lamtumirë

Ronaldo fton katër yje të Man Utd në ndeshjen e Al Nassr për t’iu thënë lamtumirë

Ndërkombëtare
Antony dhe Bruno Fernandes patën një përplasje verbale gjatë pjesës së parë ndaj Crystal Palace

Antony dhe Bruno Fernandes patën një përplasje verbale gjatë pjesës së parë ndaj Crystal Palace

Premier League
Unitedi ngacmon tifozët e zemëruar të Cityt me një video të Rashfordit në golin e diskutueshëm të shoqëruar me fjalët “Nuk mund ta prekësh këtë”

Unitedi ngacmon tifozët e zemëruar të Cityt me një video të Rashfordit në golin e diskutueshëm të shoqëruar me fjalët “Nuk mund ta prekësh këtë”

Premier League
“Mos përdorni emrin tim për të sulmuar Cristianon!”, Bruno Fernandes përgjigjet komenteve të interpretuara si ‘sulm’ ndaj Ronaldos

“Mos përdorni emrin tim për të sulmuar Cristianon!”, Bruno Fernandes përgjigjet komenteve të interpretuara si ‘sulm’ ndaj Ronaldos

Premier League
Ish-gjyqtari i njohur i Ligës Premier ‘vulos’ nëse ishte apo jo i rregullt goli i Bruno Fernandes ndaj Man Cityt

Ish-gjyqtari i njohur i Ligës Premier ‘vulos’ nëse ishte apo jo i rregullt goli i Bruno Fernandes ndaj Man Cityt

Premier League