LAJMI I FUNDIT:
Blero

Blero

737 Artikuj

Blero konfrontohet fizikisht me sigurimin pas finales së Big Brother VIP Kosova

Blero konfrontohet fizikisht me sigurimin pas finales së Big Brother VIP Kosova

Po Flitet
Blero: Njeriu si e ka zemrën, nëse dëshiron rrëmujë – rrëmujë do të ketë

Blero: Njeriu si e ka zemrën, nëse dëshiron rrëmujë – rrëmujë do të ketë

Yjet
Blero dhe Alba rifuten në shtëpinë e BBVK, i befasojnë banorët me ushqime nga HEB’s

Blero dhe Alba rifuten në shtëpinë e BBVK, i befasojnë banorët me ushqime nga HEB’s

Yjet
Banorët ‘sulmohen’ me pyetje pikante nga ish-banorët e BBVK

Banorët ‘sulmohen’ me pyetje pikante nga ish-banorët e BBVK

Yjet
Blero e sheh Blerandon si fitues të këtij edicioni të Big Brother

Blero e sheh Blerandon si fitues të këtij edicioni të Big Brother

Yjet
Blero ndahet edhe nga e dashura e tij e re?

Blero ndahet edhe nga e dashura e tij e re?

Yjet
Blero paralajmëron album të ri: Keni çka me prit, ju premtoj

Blero paralajmëron album të ri: Keni çka me prit, ju premtoj

Muzikë
E hoqi nga Instagrami, Monika Salihu i reagon Bleros

E hoqi nga Instagrami, Monika Salihu i reagon Bleros

Yjet
Blero me dedikim për të dashurën: Pamja më e bukur për sytë e mi e ka emrin tënd

Blero me dedikim për të dashurën: Pamja më e bukur për sytë e mi e ka emrin tënd

Yjet
Blero nis pushimet në Spanjë me të dashurën e tij të re

Blero nis pushimet në Spanjë me të dashurën e tij të re

Yjet
Linda Halimi: Jam mërzitur për historinë e Bleros, por s’jam penduar për deklaratën ndaj tij se më ka prekur në moral

Linda Halimi: Jam mërzitur për historinë e Bleros, por s’jam penduar për deklaratën ndaj tij se më ka prekur në moral

Yjet
Ia keqpërdorën Instagramin gjatë kohës që ishte në Big Brother, reagon Blero

Ia keqpërdorën Instagramin gjatë kohës që ishte në Big Brother, reagon Blero

Yjet
Blero flet për herë të parë pas daljes nga Big Brother: Një eksperiencë shumë interesante, një sfidë me veten

Blero flet për herë të parë pas daljes nga Big Brother: Një eksperiencë shumë interesante, një sfidë me veten

Yjet
Blero: Gani Gërmia do të dalë për dhjetë ditë nga Big Brother

Blero: Gani Gërmia do të dalë për dhjetë ditë nga Big Brother

Yjet
Pas daljes nga BBVK, Blero publikon foto përkrah të dashurës

Pas daljes nga BBVK, Blero publikon foto përkrah të dashurës

Yjet
Getinjo tallet me Bleron pas largimit nga BBVK, e quan “Getinjo i Aliexpressit”

Getinjo tallet me Bleron pas largimit nga BBVK, e quan “Getinjo i Aliexpressit”

Yjet
Pas dorëheqjes nga BBVK, Blero fotografohet në Aeroportin e Prishtinës duke u larguar nga Kosova

Pas dorëheqjes nga BBVK, Blero fotografohet në Aeroportin e Prishtinës duke u larguar nga Kosova

Yjet
Blero flet pas daljes: Formati i Big Brother kërkon shumë fytyra, e unë veç një e kam

Blero flet pas daljes: Formati i Big Brother kërkon shumë fytyra, e unë veç një e kam

Yjet
Blero heq dorë nga çmimi i madh, largohet me vetëdëshirë nga Big Brother VIP Kosova

Blero heq dorë nga çmimi i madh, largohet me vetëdëshirë nga Big Brother VIP Kosova

TV / Film
Përgjigja interesante e Bleros kur pyetet nga Edona se ‘përse bie shi’

Përgjigja interesante e Bleros kur pyetet nga Edona se ‘përse bie shi’

Yjet
“Skandal je, nuk je duke udhëhequr asgjë” – Blero dhe Gani Gërmia zihen gjatë ‘Darkës së të Nominuarve’

“Skandal je, nuk je duke udhëhequr asgjë” – Blero dhe Gani Gërmia zihen gjatë ‘Darkës së të Nominuarve’

Yjet
“Para Zotit rri drejtë” – Blero tenton të sqarohet me Edona James pas debateve me të

“Para Zotit rri drejtë” – Blero tenton të sqarohet me Edona James pas debateve me të

Yjet
Pranoi problemet me depresionin, e dashura i del në mbështetje Bleros: Jam shumë krenare, është krejtësisht normale

Pranoi problemet me depresionin, e dashura i del në mbështetje Bleros: Jam shumë krenare, është krejtësisht normale

Yjet
“Kur nuk të do familje jote nuk të do as kojshia” – Meti Alshiqi flet pas frazës virale në Big Brother

“Kur nuk të do familje jote nuk të do as kojshia” – Meti Alshiqi flet pas frazës virale në Big Brother

Yjet


mob5