LAJMI I FUNDIT:

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Blero dhe Edona James kanë krijuar marrëdhënie të mirë shoqërore me njëri-tjetrin.

Ata vazhdimisht kanë biseda të ndryshme dhe flasin për shumë gjëra, sidomos ato private.

Dyshja së fundmi kanë folur edhe rreth lidhjeve të tyre, e ku Blero u shpreh se mezi pret ditën që ta shoh prapë të dashurën e tij.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Si të dal prej këtu, kemi për të jetuar me të bashkë, ku duam ne, ose në Kosovë, apo Gjermani, a në Amerikë, por vetëm në distancë me të nuk do të rri”, është shprehur Blero.

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin
Lexo po ashtu Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Këngëtari po ashtu tha se “do ta shijojnë jetën bashkë, dhe të krijojë familje me të”.

Theksojmë që Blero pas ndarjes nga Afrona Dika konfirmoi lidhjen e re të dashurisë, por pa e zbuluar identitetin e vajzës që ia rrëmbyer zemrën.

Ajo në anën tjetër në disa raste ka treguar përkrahjen për artistin nëpërmjet postimeve në rrjete sociale. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori