LAJMI I FUNDIT:

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Afërsia mes dy banorëve të Big Brother VIP Kosova 2 Lumbardhit dhe Albyt ka marrë vëmendje ditëve të fundit. 

Dyshja që kanë krijuar miqësi me njëri-tjetrin, tani kanë ngjallur dyshimet se mes tyre mund të lind diçka më shumë.

Dyshja mbrëmë (e mërkurë) kanë qëndruar bashkë në oborrin e shtëpisë ku edhe kanë biseduar për shumë gjëra.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Në një moment, Alby shihet e ulur në prehrin e Lumbardhit,duke e ledhatuar në kokë, teksa ai e ka dorën e vendosur në shpinën e saj.

Më vonë, dyshja qëndruan të ndarë nga banprët e tjerë, ku gjatë bisedës Lumbardhi i ka dhuruar Albyt një puthje në faqe pasi nuk janë ndarë nga njëri-tjetri për as edhe një sekondë sa ishin jashtë.

Kujtojmë që Lumbardhi në ditët e para të BBVK shprehu pëlqim për banoren nga Shkodra, Alba, por e cila tha se nuk e sheh më shumë se shok.

Ndërkohë, ish-futbollisti është parë duke u afruar edhe me banoren e re, Kader Kicaj.

Linda Halimi: Më pëlqen kur një burrë ka energji të mirë, është atraktiv e të ngrehë si magnet
Lexo po ashtu Linda Halimi: Më pëlqen kur një burrë ka energji të mirë, është atraktiv e të ngrehë si magnet

Mbetet të shihet nëse Lumbardhi do të arrijë të krijojë romancë me ndonjërën prej vajzave të shtëpisë së famshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Kalo në kategori