LAJMI I FUNDIT:

Lumbardhi: Blero është i ‘shuktë’ prej fillimit, ka ardh me lujtë poker këtu

Lumbardhi: Blero është i ‘shuktë’ prej fillimit, ka ardh me lujtë poker këtu

Lumbardhi ka bërë një bisedë me  banorin e ri të Big Brpther VIP Kosova, Mirdon Pacollin.

Dyshja kanë folur për lojën e disa prej banorëve, duke u fokusuar edhe tek këngëtari Blero.

“Blero është i “shuktë” prej fillimit, ka ardh me lujt poker këtu”, është shprehur Lumbardhi mes tjerave.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ndërkohë, kujtojmë që pas një debati mes tyre, dy banorët e tjerë Shqipe Hysenaj dhe Gani Gërmia janë dërguar automatikisht në nominim.

Santiana debaton ashpër me Shqipen: Femër me probleme mendore
Lexo po ashtu Santiana debaton ashpër me Shqipen: Femër me probleme mendore

Të nominuar të tjerë do të iu bashkohen të hënën dhe njëri prej tyre pritet të eliminohet të premten. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Kalo në kategori