LAJMI I FUNDIT:

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” – pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” – pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’
Foto: Screenshot/YouTube

Darka e banorëve të nominuar ka vënë përballë ata me disa pyetje të sikletshme.

Një e tillë iu drejtua edhe këngëtarit Blero Muharremi, i cili refuzoi të përgjigjej.

“Përse qan me qëllim, me qëllimin e vetëm që të kapin kamerat?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua.

Foto: Screenshot/YouTube

Artisti i njohur theksoi: “Pyetje palidhje, nuk ka sens. Çka është kjo? S’përgjigjem dot”.

Përmirësohen raportet mes Bucit e Santianës - kjo e fundit e ushqen
Lexo po ashtu Përmirësohen raportet mes Bucit e Santianës - kjo e fundit e ushqen

Blero u nervozua me pyetjen që iu drejtua, ku kjo gjë u hodh poshtë edhe nga konkurrentët e tjerë.

Foto: Screenshot/YouTube

Darka organizohet një ditë para spektaklit të së premtes, ku njëri nga banorët lë shtëpinë.

Në garë këtë javë janë: Blero, Blerando, Alba, Besart Zeneli, Azemi, Ylli Dervishi e Kaderi. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori