LAJMI I FUNDIT:

Përmirësohen raportet mes Bucit e Santianës – kjo e fundit e ushqen

Përmirësohen raportet mes Bucit e Santianës – kjo e fundit e ushqen
Foto: Screenshot/YouTube

Dy nga banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Santiana Maloku dhe Ylli Dervishi, duket se i kanë rregulluar raportet.

Kjo pas ngjarjeve të fundit, ku edhe vendosën të shkëputnin marrëdhëniet si miq të mirë.

Historia nisi pas një videoje që u publikua, ku Buci shihej duke e prekur atë në disa vende intime.

Foto: Screenshot/YouTube

Më pas, në shtëpinë më të famshme në Kosovë hyri e fejuara e Yllit, e cila i kërkoi të qëndronte larg bukuroshes nga Gjakova.

Edona James: Jam 37 vjeçe, por për moshën që kam jam shumë e bukur
Lexo po ashtu Edona James: Jam 37 vjeçe, por për moshën që kam jam shumë e bukur

Sidoqoftë, ditën e sotme (e enjte) Santiana shihet duke e ushqyer Bucin, derisa ishte duke ngrënë për vete.

Foto: Screenshot/YouTube

Santiana ndërkohë nuk e pranoi kërkim-faljen nga Buci dhe tha se kurrë nuk do të vepronte në këtë mënyrë.

Duket se komunikimi mes tyre është rregulluar dhe se do vazhdojnë lojën sërish bashkë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori