LAJMI I FUNDIT:

Edona James: Jam 37 vjeçe, por për moshën që kam jam shumë e bukur

Edona James: Jam 37 vjeçe, por për moshën që kam jam shumë e bukur
Foto: Screenshot/YouTube

Blerando ka bërë një bisedë së fundmi me banoren Edona James, teksa ia ka parashtruar disa pyetje.

Ai e ka pyetur rreth moshës, ndonëse kjo gjë nuk i ka penguar transgjinores nga Suhareka që të jetë reale.

“Unë i kam 37 vjet, por për vitet që kam jam shumë e bukur”, u shpreh biondja.

Foto: Screenshot/YouTube

Pranë saj po qëndronin edhe konkurrentë të tjerë si: Alba Vukaj e aktori Besart Zeneli.

Përse ke pranuar të flije me Ganinë? Linda Halimi: Nuk e kam prekur, e as puthur
Lexo po ashtu Përse ke pranuar të flije me Ganinë? Linda Halimi: Nuk e kam prekur, e as puthur

Ata e komplimentuan menjëherë Edonën, duke i thënë se duket shumë më e re.

Foto: Screenshot/YouTube

“Tregomi duart, i ke sikur 18 vjeçare”, i tha tutje Blerando, i cili edhe ia puthi duart.

Edona ndryshe thotë se nuk ka bërë ndërhyrje në qafë, për të larguar rrudhat. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori