LAJMI I FUNDIT:

Përse ke pranuar të flije me Ganinë? Linda Halimi: Nuk e kam prekur, e as puthur

Përse ke pranuar të flije me Ganinë? Linda Halimi: Nuk e kam prekur, e as puthur
Foto: Screenshot/YouTube

Linda Halimi është njëra nga banoret që ka bërë zhurmë të madhe që nga nisja e Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo së fundmi ka qenë duke bërë një bisedë me disa nga banorët, e cila kishte të bënte me një nga sfidat që nuk i pranoi.

Në bisedën me Santianën, ajo tha se nuk donte ta pranonte sfidën për shkak se është grua e martuar dhe se ka obligime.

Foto: Screenshot/YouTube

Bukuroshja nga Gjakova ndërkohë kërkoi të dinte nga këngëtarja se përse në fillim pranoi që të flinte me Gani Gërminë.

“Ke nevojë për vëmendje, karakteri yt po merr fund” - Shqipja e godet me fjalë Edona Jamesin
Lexo po ashtu “Ke nevojë për vëmendje, karakteri yt po merr fund” - Shqipja e godet me fjalë Edona Jamesin

“Përse ke pranuar me fjet me Ganinë”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga Maloku.

Foto: Screenshot/YouTube

Artistja e njohur u përgjigj: “Nuk e kam prekur, nuk e kam puthur. E kam pranuar se ka qenë shtrati i madh, e kam pasur hapësirën time. E kam pranuar si sfidë për buxhet, e thjeshtë. Nuk ka pasur as prekje, as puthje, asgjë. Nuk e gjykoj nëse ti apo dikush tjetër e bën”.

Tutje, Linda theksoi se çdo gjë ka limite dhe se duhet t’i respektojë këto për hir të martesës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori