LAJMI I FUNDIT:

Blero i ashpër ndaj Edona Jamesit: Sikur që të kam mbështetur, do të të nxjerrë nga shtëpia

Blero i ashpër ndaj Edona Jamesit: Sikur që të kam mbështetur, do të të nxjerrë nga shtëpia

Blero dhe Edona James së fundmi kanë pasur një debat të ashpër mes tyre në Big Brother VIP Kosova 2.

Ishte Edona ajo që fillimisht i tha Bleros se do ta nxjerr jashtë shtëpisë, madje duke e quajtur manipulues.

“Besën po ta dha se ke me i kapë kuferat vet dhe ke me dalë. Kam me të bë horë, u kry më me ty”, i tha Edona.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ndërsa, nuk mungoi as një kundërpërgjigje nga ana e Bleros, i cili i tha se ndonëse e ka mbështetur në fillimi tani do ta ‘nxjerr jashtë shtëpisë’.

“Kam me të nxjerrë jashtë, ashtu sikur që të kam mbështetë edhe kam me të nxjerrë”, i tha Blero.

Edona James debaton me Bleron: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat
Lexo po ashtu Edona James debaton me Bleron: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

Kujtojmë që në ditët e para të BBVK, Blero dhe Edona James kishin krijuar një raport të afër me njëri-tjetrin, madje këngëtari e quante motër. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori