LAJMI I FUNDIT:

Blero dhe Edona James urojnë shqiptarët për 28 Nëntor

Blero dhe Edona James urojnë shqiptarët për 28 Nëntor

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 po bëjnë përgatitjet finale për të festuar 28 Nëntorin.

Dy prej tyre, Blero dhe Edona James teksa po qëndronin bashkë kanë uruar shqiptarët për Pavarësinë e Shqipërisë.

“Shqiptarë kudo që jeni e urojmë Ditën e Flamurit më të bukur në botë, shpresojmë që po kënaqeni e nuk po u shkojmë nerva, unë dhe Donushi ju duam pafund dhe votoni për neve sa më shumë të premten, të dalim ne të parët”, ka thënë Blero.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Blero dhe Edona James tashmë kanë ndërtuar një raport të mirë shoqëror me njëri-tjetrin dhe pjesën më ta madhe të kohës pothuajse e kalojnë bashkë.

Banorët e BBVK2 improvizojnë një muri brenda shtëpisë, mbi të krijojnë emblemën e UÇK-së me trëndafila të kuq
Lexo po ashtu Banorët e BBVK2 improvizojnë një muri brenda shtëpisë, mbi të krijojnë emblemën e UÇK-së me trëndafila të kuq

Ndërkohë, përgjatë gjithë ditës së sotme banorët kanë krijuar atmosferë duke u përgatitur për festën, ku nuk mungonte muzika popullore shqiptare.

Disa prej banorëve kanë vendosën emblemën e UÇK-së në një muri të ndërtuar brenda ambienteve të shtëpisë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori