LAJMI I FUNDIT:

Banorët e BBVK2 improvizojnë një muri brenda shtëpisë, mbi të krijojnë emblemën e UÇK-së me trëndafila të kuq

Banorët e BBVK2 improvizojnë një muri brenda shtëpisë, mbi të krijojnë emblemën e UÇK-së me trëndafila të kuq

Dita e Pavarësisë së Shqipërisë po shënohet nga shqiptarët anën e mbanë botës në forma të ndryshme.

Edhe banorët e shtëpisë së famshme të Big Brother VIP Kosova 2 kanë nisur përgatitjet për festimin e 28 Nëntorit.

Ata kanë vendosur një muri brenda ambienteve të shtëpisë, ndërsa me trëndafila të kuq kanë krijuar emblemën e UÇK-së.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ndërkohë, banorët kanë krijuar atmosferë festive përgjatë gjithë ditës duke kënduar e vallëzuari me këngë popullore e patriotike.

Por, ndonëse festë nuk kanë munguar as debatet e herë pas hershme me njëri-tjetrin duke ngjallur kështu dinamike të shumta.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Ndërkohë, theksojmë që këtë javë të nominuar janë të gjithë banorët e shtëpisë dhe njëri prej tyre pritet të eliminohet këtë të premte. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori