LAJMI I FUNDIT:

Distancohen nga njëri-tjetri, Blero për Blerandon: Ka filluar ta marrë malin

Distancohen nga njëri-tjetri, Blero për Blerandon: Ka filluar ta marrë malin

Blero dhe Blerando kanë diskutuar për distancimin që kanë bërë së fundmi gjatë lojës së tyre në Big Brother VIP Kosova 2.

Ata kanë treguar për raportin e tyre dhe se çfarë nuk pëlqejnë aktualisht, përfshirë debatet.

Këngëtari i njohur e ka përgëzuar Blerandon për ndryshimin në lojë dhe në një moment thotë se e ka marrë malin, sa i përket lojës.

Blerando: Me ndihmë të Zotit, e shoh vetën fitues
Lexo po ashtu Blerando: Me ndihmë të Zotit, e shoh vetën fitues

“Ka ndryshuar lojën se ka të drejtë, është normale, nuk më ka pëlqyer që ka ndryshuar pak në lojë sepse unë e njoh ndryshe, ka filluar me marrë malin në kuptim e lojës se si person e çmoj, sepse mendoj se duhet me qenë i njëjti prej ditës së parë”, u shpreh artisti.

Blero tutje shtoi: “Për atë kam filluar me debatu më shumë me Blerandon në x raste, gjë që nuk i ka pëlqyer, është okej. E ndjej që do të jemi shokë pas këtij Big Brotheri. I uroj fat deri në finale”.

Blerando ndryshe theksoi se me ndihmë të Zotit do të jetë fitues i këtij edicioni. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori