LAJMI I FUNDIT:

“Qe ku jam, çka po do?”, Blero i afrohet Lumbardhit pas debatit të ashpër mes tyre

“Qe ku jam, çka po do?”, Blero i afrohet Lumbardhit pas debatit të ashpër mes tyre

Ka vazhduar një debati i ashpër mes dy banorëve të Big Brother VIP Kosova 2, Lumbardhit dhe Bleros.

Në një moment, Blero iu afrua Lumbardhit, duke i thënë “mos belbo, a mendove që nuk kthehem a?”.

Ndërsa, Lumbardhi iu afrua duke i thënë: “qe ku jam, çka po do, nuk të tutem”.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ky diskutim i tyre erdhi pasi atij që ndodhi edhe më herët me Besin.

Ndryshe, theksojmë që sonte (e hëne) pritet një spektakël me shumë të papritura, mes tyre është paralajmëruar edhe hyrja ne reperes Melinda.

Melinda Ademi të hënën në Big Brother VIP Kosova 2
Lexo po ashtu Melinda Ademi të hënën në Big Brother VIP Kosova 2

Megjithatë, mbetet të shihet nëse rap-artistja është e ftuar vetëm si performuese apo ka edhe befasi të tjera nga ajo. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori