LAJMI I FUNDIT:

Melinda Ademi të hënën në Big Brother VIP Kosova 2

Melinda Ademi të hënën në Big Brother VIP Kosova 2

Big Brother VIP Kosova ka arritur të ketë një vëmendje të madhe edhe në këtë edicion të dytë që ka nisur tash e disa javë.

Banorët e shtëpisë më të famshme në Kosovë janë kthyer ndër personazhet më të komentuara në media rozë.

Por, befasitë nuk kanë të ndalur dhe një e tillë banorët dhe publikun i pret edhe nesër në ‘Prime’-in e së hënës.

Foto: Big Brother VIP Kosova/Instagram

Faqja zyrtare e Big Brother VIP Kosova në Instagram ka njoftuar se nesër (11 dhjetor) e pranishme do të jetë edhe reperja e njohur shqiptare, Melinda.

Lumbardhi: Blero është i 'shuktë' prej fillimit, ka ardh me lujtë poker këtu
Lexo po ashtu Lumbardhi: Blero është i 'shuktë' prej fillimit, ka ardh me lujtë poker këtu

“Melinda Ademi nesër në Big Brother VIP Kosova 2. Kanë mbetur edhe 24 orë deri në fillimin e një tjetër ‘Prime’ të zjarrtë”, shkruhet në njoftimin e BBVK.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur reperja për banorët dhe publikun gjatë spektalit të së hënës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori