LAJMI I FUNDIT:

Edona James në grindje të ashpër me Bleron: Mos më bërtit ashtu mua se nuk jam gruaja jote

Edona James në grindje të ashpër me Bleron: Mos më bërtit ashtu mua se nuk jam gruaja jote
Blero dhe Edona James (Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube)

Një tjetër përplasjeje e ashpër ka ndodhur së fundmi mes dy banorëve, Blero dhe Edona, të cilët u përfshinë në një debat të nxehtë gjatë mbrëmjes së enjte.

Shkëndija e debatit filloi kur Blero i ngriti zërin Edonës për faktin se ajo e kishte zgjuar nga gjumi.

Ndërsa Blero ia bëri të qartë Edonës pakënaqësinë e tij, transgjinorja nuk hezitoi të mbrojë vendin e saj dhe të vendosë kufijtë e respektit.

"Ndale kamerën, nënën...", momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu "Ndale kamerën, nënën...", momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Ajo i tha atij me ashpërsi “që të mos ia ngre zërin më, me grua të tij ai mund të flasë si të dojë, nuk është gruaja e tij ajo”.

Kjo replikë nxiti një vazhdim të deklaratave dhe të replikave të ashpra ndërmjet tyre, duke shkaktuar një situatë të tensionuar që u bë e vështirë për të tjerët banorët të qëndrojnë indiferentë.

Linda Halimi humbet kontrollin ndaj Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro
Lexo po ashtu Linda Halimi humbet kontrollin ndaj Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro

Edona në veçanti ka marrë inat ndaj Bleros dhe i ka prishur raportet me të në mbrëmjen kur në zinxhirin e shpëtimeve, Blero zgjodhi Ganiun dhe jo Edonën. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori