LAJMI I FUNDIT:

Partnerja i bën sërish një dedikim Bleros: Më mungon dashuri

Partnerja i bën sërish një dedikim Bleros: Më mungon dashuri
Foto: Screenshot/Instagram

E dashura e Blero Muharremit, e cila mbetet akoma misterioze, ka reaguar sërish në rrjete sociale.

Ajo ka bërë një postim në InstaStory me anë të së cilit i ka dedikuar një shkrim partnerit të saj.

E njëjta thotë se i mungon dhe se mezi po pret që të takohet me të.

Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtari i njohur nga ana tjetër e përmend shpesh në Big Brother, por që ende nuk ka zbuluar më shumë detaje për të.

E dashura e re e Bleros reagon pas akuzave të Lindës: Nuk ke faj, e di që hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë
Lexo po ashtu E dashura e re e Bleros reagon pas akuzave të Lindës: Nuk ke faj, e di që hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë

Dihet se është shqiptare dhe se jeton në Zvicër, ndonëse akoma nuk ka publikuar fotografi të plotë me të.

Foto: Screenshot/Instagram

Romanca e Bleros me partneren e re vjen pas ndarjes nga blogerja Afrona Dika, me të cilën ka qenë i martuar për disa vite.

Veç kësaj, Blero është baba i një vajze që e ndan me aktoren Teuta Krasniqi. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Arkiv

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori