LAJMI I FUNDIT:

Betim Halimi

12 Artikuj

Prishtina konfirmon largimin e shtatë futbollistëve

Prishtina konfirmon largimin e shtatë futbollistëve

Superliga
Betim Halimi beson që Prishtina është gati për stinorin pranveror në BKT Superligën e Kosovës

Betim Halimi beson që Prishtina është gati për stinorin pranveror në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Formacioni i javës 13-të në BKT Superligë

Formacioni i javës 13-të në BKT Superligë

Superliga
Zyrtare: Prishtina transferon Betim Halimin

Zyrtare: Prishtina transferon Betim Halimin

Superliga
Betim Halimi konfirmon largimin nga Olympic Donetsk

Betim Halimi konfirmon largimin nga Olympic Donetsk

Ndërkombëtare
Challandes tregon dy lojtarët që do të zëvendësojnë Muric e Dresevicin

Challandes tregon dy lojtarët që do të zëvendësojnë Muric e Dresevicin

Përfaqësuesja e Kosovës
Portieri dhe klubi e konfirmojnë: Betim Halimi do të jetë pjesë e Kosovës për ndeshjet e marsit

Portieri dhe klubi e konfirmojnë: Betim Halimi do të jetë pjesë e Kosovës për ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës
Portieri i Olimpik Donetsk, Betim Halimi: Pres ftesë, besoj se do të jem në ndeshjet e marsit

Portieri i Olimpik Donetsk, Betim Halimi: Pres ftesë, besoj se do të jem në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës
Ish-portieri i Dritës dhe Vllaznisë, Betim Halimi nënshkruan me klubin ukrainas Olimpik Donetsk

Ish-portieri i Dritës dhe Vllaznisë, Betim Halimi nënshkruan me klubin ukrainas Olimpik Donetsk

Ligat tjera
Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën (Foto)

Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën (Foto)

Romak Zeqiri
Pretendentët përballen mes vete, Prishtina dhe Drita duan vetëm fitore

Pretendentët përballen mes vete, Prishtina dhe Drita duan vetëm fitore

Superliga