LAJMI I FUNDIT:

Besnik Tahiri

790 Artikuj

Kuvendi kundërshton kërkesën e opozitës për tërheqjen e Projektligjeve për KPK, KPM dhe Shërbyesit Civil

Kuvendi kundërshton kërkesën e opozitës për tërheqjen e Projektligjeve për KPK, KPM dhe Shërbyesit Civil

Kosovë
Tahiri: AAK e ka bërë ushtrinë e autostradën – Çfarë ka bërë LVV-ja?

Tahiri: AAK e ka bërë ushtrinë e autostradën – Çfarë ka bërë LVV-ja?

Kosovë
Tahiri për Qeverinë Kurti: E dobët dhe pa rezultate

Tahiri për Qeverinë Kurti: E dobët dhe pa rezultate

Politikë
“Paga mesatare në Kosovë 780 euro”, reagon Tahiri: Manipulim me statistika, faktet flasin ndryshe

“Paga mesatare në Kosovë 780 euro”, reagon Tahiri: Manipulim me statistika, faktet flasin ndryshe

Politikë
AAK akuzon qeverinë për “mashtrim me letra” për programin legjislativ

AAK akuzon qeverinë për “mashtrim me letra” për programin legjislativ

Kosovë
Tahiri: Programi legjislativ në kaos, kjo qeveri e ka kthyer në normë mashtrimin

Tahiri: Programi legjislativ në kaos, kjo qeveri e ka kthyer në normë mashtrimin

Kosovë
Tahiri: Tri ligjet që do të godasin demokracinë dhe zërin e lirë

Tahiri: Tri ligjet që do të godasin demokracinë dhe zërin e lirë

Kosovë
Tahiri: Duhet të ndërtohet momentum i ri për anëtarësim në Këshill të Evropës

Tahiri: Duhet të ndërtohet momentum i ri për anëtarësim në Këshill të Evropës

Kosovë
Delegacioni i Kosovës për vizitë në KiE, Bogujevci: Rrugëtimi i Kosovës drejt anëtarësimit, rrugë njëkahëshe

Delegacioni i Kosovës për vizitë në KiE, Bogujevci: Rrugëtimi i Kosovës drejt anëtarësimit, rrugë njëkahëshe

Kosovë
Tahiri: Problemi kryesor në Ligjin për Këshillin Prokurorial të Kosovës është përbërja

Tahiri: Problemi kryesor në Ligjin për Këshillin Prokurorial të Kosovës është përbërja

Drejtësi
Tahiri: Rruga për Podujevë është bërë si në Kandahar

Tahiri: Rruga për Podujevë është bërë si në Kandahar

Të Tjera
​Hapja e urës së Ibrit pritet të trajtohet me seriozitet nga qeveria, opozita kërkon koordinim me aleatët

​Hapja e urës së Ibrit pritet të trajtohet me seriozitet nga qeveria, opozita kërkon koordinim me aleatët

Kosovë
​Tahiri: Kurti e ka pranuar Asociacionin, nuk po e themelon për shkak të zgjedhjeve

​Tahiri: Kurti e ka pranuar Asociacionin, nuk po e themelon për shkak të zgjedhjeve

Kosovë
Adnan Dibrani, deputeti i parë shqiptar nga Kosova në Parlamentin Evropian

Adnan Dibrani, deputeti i parë shqiptar nga Kosova në Parlamentin Evropian

Kosovë
Deklarata për Kosovën e “Kuvendit gjithëserb”, reagon Tahiri: Mentalitet i vjetër që sjell konflikte

Deklarata për Kosovën e “Kuvendit gjithëserb”, reagon Tahiri: Mentalitet i vjetër që sjell konflikte

Kosovë
Tahiri: Kurti nuk heq dorë nga privilegjet dhe xhipat e zi

Tahiri: Kurti nuk heq dorë nga privilegjet dhe xhipat e zi

Kosovë
Tahiri në Oslo: Kosova ka sistem më të avancuar politik se disa vende të BE-së

Tahiri në Oslo: Kosova ka sistem më të avancuar politik se disa vende të BE-së

Kosovë
Opozita sërish bën thirrje për dorëheqjen e kryeministrit dhe shpalljen e zgjedhjeve të reja

Opozita sërish bën thirrje për dorëheqjen e kryeministrit dhe shpalljen e zgjedhjeve të reja

Kosovë
Tahiri: Regjistrimi i Popullsisë 2024 prodhon efekte të dyanshme

Tahiri: Regjistrimi i Popullsisë 2024 prodhon efekte të dyanshme

Kosovë
Dimal Basha ironizon me Besnik Tahirin pasi dështoi seanca e Kuvendit

Dimal Basha ironizon me Besnik Tahirin pasi dështoi seanca e Kuvendit

Kosovë
Mungojnë deputetët, dështon seanca ku pritej debati për qeverisjen e Kurtit

Mungojnë deputetët, dështon seanca ku pritej debati për qeverisjen e Kurtit

Kosovë
​AAK kundër shpërndarjes së Kuvendit, Tahiri: Diaspora nuk e mbështet më Kurtin, qeveria s’po punon për lehtësimin e votimit të tyre

​AAK kundër shpërndarjes së Kuvendit, Tahiri: Diaspora nuk e mbështet më Kurtin, qeveria s’po punon për lehtësimin e votimit të tyre

Kosovë
AAK: Të premtën do të kemi ballafaqimin e vërtetë mes opozitës dhe kryeministrit Kurti

AAK: Të premtën do të kemi ballafaqimin e vërtetë mes opozitës dhe kryeministrit Kurti

Kosovë
Tahiri, Kurtit: Mbi 87 mijë të rinj e kanë lëshuar vendin, mos abuzo me shifra imagjinare

Tahiri, Kurtit: Mbi 87 mijë të rinj e kanë lëshuar vendin, mos abuzo me shifra imagjinare

Kosovë


mob5