LAJMI I FUNDIT:

Bamirësia

16 Artikuj

“YouTuberi” Mr Beast, 24 vjeç, paguan për të kuruar shikimin e 1,000 personave të verbër

“YouTuberi” Mr Beast, 24 vjeç, paguan për të kuruar shikimin e 1,000 personave të verbër

Interesante
Rritet numri i familjeve nevojtare në Tetovë/ 80 familje trokasin tek “Agimi i bamirësisë” për të kërkuar dru dhe ushqim

Rritet numri i familjeve nevojtare në Tetovë/ 80 familje trokasin tek “Agimi i bamirësisë” për të kërkuar dru dhe ushqim

Maqedonia e Veriut
Atrisi, djali i vogël me ëndrra të mëdha

Atrisi, djali i vogël me ëndrra të mëdha

Arsim
Arrestohet e dyshuara në Gjakovë për vjedhjen e parave për bamirësi

Arrestohet e dyshuara në Gjakovë për vjedhjen e parave për bamirësi

Kronika e Zezë
Elon Musk jep 5.7 miliardë dollarë aksione të Teslas për bamirësi

Elon Musk jep 5.7 miliardë dollarë aksione të Teslas për bamirësi

Botë
Shoqata humanitare ‘Peja’ në New York ndihmon 447 familje në nevojë për festat e fundvitit

Shoqata humanitare ‘Peja’ në New York ndihmon 447 familje në nevojë për festat e fundvitit

Lumturije Bekaj
Adnan Hyseni nis mbledhjen e parave për t’i dalë në ndihmë familjes Nimani nga Banja e Pejës

Adnan Hyseni nis mbledhjen e parave për t’i dalë në ndihmë familjes Nimani nga Banja e Pejës

Kosovë
Ariana Grande do të ndajë një milion dollarë për t’i inkurajuar njerëzit për terapi psikologjike

Ariana Grande do të ndajë një milion dollarë për t’i inkurajuar njerëzit për terapi psikologjike

Yjet
Populli i Kosovës ndër 10 popujt më bujar në botë, i pari në Ballkan

Populli i Kosovës ndër 10 popujt më bujar në botë, i pari në Ballkan

Sociale
Kura natyrale për ankthin, depresionin dhe pagjumësinë

Kura natyrale për ankthin, depresionin dhe pagjumësinë

Psikologji
Shkrimtarja angleze dhuron një milionë funte për dy organizata bamirësie

Shkrimtarja angleze dhuron një milionë funte për dy organizata bamirësie

Cult+
Kjo karakteristikë i bën meshkujt më tërheqës sesa pamja e mirë dhe sensi i humorit

Kjo karakteristikë i bën meshkujt më tërheqës sesa pamja e mirë dhe sensi i humorit

Lifestyle
Kirk Douglas e ka lënë gjithë pasurinë për bamirësi

Kirk Douglas e ka lënë gjithë pasurinë për bamirësi

Po Flitet
Me art për bamirësi

Me art për bamirësi

Cult+
Zgjatni jetën përmes një hapi të thjeshtë

Zgjatni jetën përmes një hapi të thjeshtë

Shëndetësi Lajme
Nëse dëshironi të bëni më shumë seks, vetëm bëjeni këtë gjë të thjeshtë

Nëse dëshironi të bëni më shumë seks, vetëm bëjeni këtë gjë të thjeshtë

Lifestyle