LAJMI I FUNDIT:

Anne Hathaway

64 Artikuj

E cilësuar si ‘e mira e Hollywoodit’, Anne Hathaway kritikohet për sjelljet e saja gjatë një interviste

E cilësuar si ‘e mira e Hollywoodit’, Anne Hathaway kritikohet për sjelljet e saja gjatë një interviste

Po Flitet
Fjalimi në Oscars për të cilin Anne Hathaway u etiketua si ‘aktorja më e urryer’

Fjalimi në Oscars për të cilin Anne Hathaway u etiketua si ‘aktorja më e urryer’

TV / Film
Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Yjet
Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Moda
Anne Hathaway me paraqitje të mahnitshme në Festivalin e Filmit në Kanë

Anne Hathaway me paraqitje të mahnitshme në Festivalin e Filmit në Kanë

Moda
Anne Hathaway shfaqet e mahnitshme gjatë premierës së “WeCrashed” në Los Angeles

Anne Hathaway shfaqet e mahnitshme gjatë premierës së “WeCrashed” në Los Angeles

Modë
Anne Hathaway shfaqet plot stil me korse dhe pantallona shumëngjyrëshe

Anne Hathaway shfaqet plot stil me korse dhe pantallona shumëngjyrëshe

Modë
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Anne Hathaway sjell tapetin e kuq në kopshtin e shtëpisë

Anne Hathaway sjell tapetin e kuq në kopshtin e shtëpisë

Modë
Anne Hathaway kërkon falje për panikun që krijoi me rolin në filmin “The Witches”

Anne Hathaway kërkon falje për panikun që krijoi me rolin në filmin “The Witches”

Yjet
Anne Hathaway me transformim të frikshëm për filmin e ri

Anne Hathaway me transformim të frikshëm për filmin e ri

TV / Film
Anne Hathaway do ta luajë rolin kryesor në filmin që flet për pandeminë e coronavirusit

Anne Hathaway do ta luajë rolin kryesor në filmin që flet për pandeminë e coronavirusit

TV / Film
Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Yjet
Mënyra e duhur për të maskuar rrënjët e flokëve gjatë karantinës

Mënyra e duhur për të maskuar rrënjët e flokëve gjatë karantinës

Flokë dhe stil
Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Yjet
Katërmbëdhjetë aktorët e famshëm që kanë hequr dorë nga bukuria për një rol në film

Katërmbëdhjetë aktorët e famshëm që kanë hequr dorë nga bukuria për një rol në film

Yjet
Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Yjet
Njëzet rolet ikonike të filmave që aktorët e famshëm humbën mundësinë për t’i luajtur

Njëzet rolet ikonike të filmave që aktorët e famshëm humbën mundësinë për t’i luajtur

Yjet
Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Yjet
“Cats”, “Madea” dhe “Rambo”, udhëheqin nominimet për filmat më të këqij

“Cats”, “Madea” dhe “Rambo”, udhëheqin nominimet për filmat më të këqij

TV / Film
Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë raste kur yjet e famshëm provuan të ndryshojnë stilin e tyre të flokëve, por dështuan keq

Gjashtëmbëdhjetë raste kur yjet e famshëm provuan të ndryshojnë stilin e tyre të flokëve, por dështuan keq

Yjet