Ajo është gjithmonë e veshur në perfeksion absolut.

Dhe Anne Hathaway dukej sensacionale teksa doli në Kanë të premten gjatë festivalit të filmit, ku pozoi në fotokalimin “Armageddon Time”.

39-vjeçarja magjepsi me një fustan të shkurtër të zi dhe një bust të kaltër për pamjen e saj spektakolare.

Anne nxirrte në pah këmbët e saj të tonifikuara me fustanin e shkurtër, i cili kishte një fund të stolisur me shkëndija argjendi dhe një gjysmë të sipërme me një busti të bukur.

Eva Longoria veshi një fustan që kushtoi vetëm 37 euro në tapetin e saj të parë të kuq të Festivalit të Filmit në Kanë Eva Longoria veshi një fustan që kushtoi vetëm 37 euro në tapetin e saj të parë të kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Ajo e bashkoi fustanin me taka të argjendta për të rritur gjatësinë e saj dhe vendosi syze dielli në formë maceje dhe një çantë të markës Gucci.

Bukuroshja mbajti flokët e gjata brune me valë të lirshme mbi supet e saj dhe zgjodhi një grim joshës për ditën e saj jashtë, të kompletuar me një buzëkuq rozë të lehtë.

Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë

Pasi Kana u anulua plotësisht në vitin 2020 dhe u mbajt nën protokolle të rrepta shëndetësore në 2021, tapeti i kuq u rikthye me gjithë shkëlqimin e tij të martën mbrëma për Ceremoninë e Hapjes. /Telegrafi/