LAJMI I FUNDIT:

Andrea Pirlo

350 Artikuj

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Ndërkombëtare
Si mund të rreshtoheshin Real Madridi dhe Barcelona nëse legjenda italiane Pirlo do të kalonte në La Liga

Si mund të rreshtoheshin Real Madridi dhe Barcelona nëse legjenda italiane Pirlo do të kalonte në La Liga

La Liga
Si është të jesh trajner i Cristiano Ronaldos? Ikona italiane Andrea Pirlo tregon përvojën me menaxhimin e CR7 në Juventus

Si është të jesh trajner i Cristiano Ronaldos? Ikona italiane Andrea Pirlo tregon përvojën me menaxhimin e CR7 në Juventus

Serie A
“Kam pasur marrëveshje me Real Madridin, Guardiola më donte te Barcelona”, Pirlo zbulon disa të pathëna

“Kam pasur marrëveshje me Real Madridin, Guardiola më donte te Barcelona”, Pirlo zbulon disa të pathëna

Ndërkombëtare
“Kanë punën më të mirë në botë” – Pirlo reagon pas skandalit të basteve në Itali

“Kanë punën më të mirë në botë” – Pirlo reagon pas skandalit të basteve në Itali

Serie A
Zyrtare: Pirlo është trajner i ri i Sampdorias

Zyrtare: Pirlo është trajner i ri i Sampdorias

Ligat tjera
Maldini e donte Pirlon në vend të Piolit para shkarkimit

Maldini e donte Pirlon në vend të Piolit para shkarkimit

Serie A
Zyrtare: Andrea Pirlo shkarkohet nga Fatih Karagumruk

Zyrtare: Andrea Pirlo shkarkohet nga Fatih Karagumruk

Ligat tjera
Ferdinand zgjedh mes Modricit dhe Pirlos

Ferdinand zgjedh mes Modricit dhe Pirlos

La Liga
A mund të rikthehet Andrea Pirlo këtë verë në Serie A?

A mund të rikthehet Andrea Pirlo këtë verë në Serie A?

Serie A
Gjashtë futbollistët me teknikën më të mirë me të cilët ka luajtur Buffon

Gjashtë futbollistët me teknikën më të mirë me të cilët ka luajtur Buffon

Ndërkombëtare
James Rodriguez akuzohet për mosrespektimin e Wayne Rooneyt jo një herë, por dy herë në TikTok

James Rodriguez akuzohet për mosrespektimin e Wayne Rooneyt jo një herë, por dy herë në TikTok

Ndërkombëtare
Pirlo e njeh mjaft mirë Ronaldon – por për intervistën shpërthyese të portugezit e thotë atë që askush se ka thënë

Pirlo e njeh mjaft mirë Ronaldon – por për intervistën shpërthyese të portugezit e thotë atë që askush se ka thënë

Përfaqësueset
Pirlo rrezikon shkarkimin pas humbjes me golat e futbollistëve shqiptarë

Pirlo rrezikon shkarkimin pas humbjes me golat e futbollistëve shqiptarë

Ligat tjera
Ekipi i ëndrrave të Juventusit: Zidane, Buffon dhe Del Piero, por nuk ka vend për Cristiano Ronaldon

Ekipi i ëndrrave të Juventusit: Zidane, Buffon dhe Del Piero, por nuk ka vend për Cristiano Ronaldon

Serie A
Dy humbje dhe tetë gola të pësuar në dy ndeshje – Pirlo fillon të përballet me akuza

Dy humbje dhe tetë gola të pësuar në dy ndeshje – Pirlo fillon të përballet me akuza

Ligat tjera
Zyrtare: Pirlo trajner i klubit turk, Fatih Karagumruk

Zyrtare: Pirlo trajner i klubit turk, Fatih Karagumruk

Ligat tjera
Tchouameni afër bashkimin me Real Madridin: Pesë mesfushorët që u bënë yje nën urdhrat e Ancelottit

Tchouameni afër bashkimin me Real Madridin: Pesë mesfushorët që u bënë yje nën urdhrat e Ancelottit

Ndërkombëtare
Përplasje, zemërim dhe lot – çfarë ndodhi herën e kaluar kur Ronaldo u eliminua nga Liga e Kampionëve

Përplasje, zemërim dhe lot – çfarë ndodhi herën e kaluar kur Ronaldo u eliminua nga Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Andrea Pirlo favorit për postin e trajnerit të Salernitanas

Andrea Pirlo favorit për postin e trajnerit të Salernitanas

Serie A
Katër trajnerë u larguan për katër sezone – a ua bën të vështirë punën statusi prej superylli i Ronaldos

Katër trajnerë u larguan për katër sezone – a ua bën të vështirë punën statusi prej superylli i Ronaldos

Ndërkombëtare
Pesë legjendat që u rikthyen në dekadën e fundit për të drejtuar në klubet e tyre ku ishin yje – disa dolën shumë mirë me trofe

Pesë legjendat që u rikthyen në dekadën e fundit për të drejtuar në klubet e tyre ku ishin yje – disa dolën shumë mirë me trofe

Ndërkombëtare
Kriza prapa numrave të Juventusit: Allegri ndodhet prapa Pirlos dhe Sarrit

Kriza prapa numrave të Juventusit: Allegri ndodhet prapa Pirlos dhe Sarrit

Serie A
Agjenti i Pirlos: Së shpejti mund të nisin bisedimet me Barcelonën

Agjenti i Pirlos: Së shpejti mund të nisin bisedimet me Barcelonën

La Liga