LAJMI I FUNDIT:

Albatrit Muqiqi

92 Artikuj

Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi sjellin këngën e re “E din se din”

Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi sjellin këngën e re “E din se din”

Muzikë
Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

Muzikë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi – këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi – këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Yjet
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e ‘Altinbas Kosova’

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e ‘Altinbas Kosova’

Yjet
Albatrit Muqiqi paralajmëron duetin me motrën e tij

Albatrit Muqiqi paralajmëron duetin me motrën e tij

Muzikë
Me një video të shkurtër, Albatrit Muqiqi paralajmëron këngën e re

Me një video të shkurtër, Albatrit Muqiqi paralajmëron këngën e re

Muzikë
Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Yjet
Hoqi 18 kilogramë për gjashtë muaj, si arriti të transformohet Albatrit Muqiqi?

Hoqi 18 kilogramë për gjashtë muaj, si arriti të transformohet Albatrit Muqiqi?

Yjet
Albatrit Muqiqi reagon pas një lajmi të rremë për motrën e tij: E bëjnë vetëm për përfitime personale

Albatrit Muqiqi reagon pas një lajmi të rremë për motrën e tij: E bëjnë vetëm për përfitime personale

Yjet
Lajmet e rrejshme e shpallin Nysret Muqiqin ‘të vdekur’, Albatriti reagon ashpër: Do të ndiqen penalisht ata që e bënë këtë

Lajmet e rrejshme e shpallin Nysret Muqiqin ‘të vdekur’, Albatriti reagon ashpër: Do të ndiqen penalisht ata që e bënë këtë

Yjet
Këngëtarët e estradës solidarizohen me të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Këngëtarët e estradës solidarizohen me të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Yjet
Albatrit Muqiqi iu uron fansave Vitin e Ri me fotografi festive familjare

Albatrit Muqiqi iu uron fansave Vitin e Ri me fotografi festive familjare

Muzikë
Albatrit Muqiqi i bën dedikim romantik bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin gjithmonë

Albatrit Muqiqi i bën dedikim romantik bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin gjithmonë

Yjet
Albatrit Muqiqi shijon pushimet i lumtur pranë bashkëshortes

Albatrit Muqiqi shijon pushimet i lumtur pranë bashkëshortes

Yjet
Yjet i urojnë nënat, bashkëshortet dhe të gjitha gratë për 8 Mars

Yjet i urojnë nënat, bashkëshortet dhe të gjitha gratë për 8 Mars

Yjet
Albatrit Muqiqi tregon se si u njoh me bashkëshorten, e takoi për herë të parë kur ajo ishte punëtore në një dyqan kozmetike

Albatrit Muqiqi tregon se si u njoh me bashkëshorten, e takoi për herë të parë kur ajo ishte punëtore në një dyqan kozmetike

Yjet
Albatrit Muqiqi me urim të përzemërt për nënën e tij Merita Spahiun: Të dua dhe vetëm Zoti e di se sa

Albatrit Muqiqi me urim të përzemërt për nënën e tij Merita Spahiun: Të dua dhe vetëm Zoti e di se sa

Yjet
Urimet e yjeve për Vitin e Ri 2020

Urimet e yjeve për Vitin e Ri 2020

Yjet
Albatrit Muqiqi tregohet i sinqertë: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

Albatrit Muqiqi tregohet i sinqertë: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

Yjet
Albatrit Muqiqi paralajmëron baladën e re

Albatrit Muqiqi paralajmëron baladën e re

Muzikë
Edhe Albatrit Muqiqi ripërpunon këngën “Pash dy sytë”

Edhe Albatrit Muqiqi ripërpunon këngën “Pash dy sytë”

Muzikë
Albatrit Muqiqi me dedikim të veçantë për bashkëshorten në ditëlindjen e saj: Qofshim gjithmonë kështu

Albatrit Muqiqi me dedikim të veçantë për bashkëshorten në ditëlindjen e saj: Qofshim gjithmonë kështu

Yjet
Albatrit Muqiqi publikon këngën e re “Për ty”

Albatrit Muqiqi publikon këngën e re “Për ty”

Muzikë
Festë në familjen e Albatrit Muqiqit – këngëtari dhe bashkëshortja festojnë dyvjetorin e vajzës së tyre

Festë në familjen e Albatrit Muqiqit – këngëtari dhe bashkëshortja festojnë dyvjetorin e vajzës së tyre

Yjet