LAJMI I FUNDIT:

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi – këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi – këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, ka tash e sa kohë që ka pauzuar pak nga muzika.

Reklama

Ai i është përkushtuar pak më shumë biznesit, ndërsa të gjithë fansat kanë vënë re se ai ka bërë një ndryshim drastik së fundmi në pamjen e tij.

Duke iu përkushtuar palestrës dhe një diete të shëndetshme, Albatritit ka arritur që të ketë linja të përsosura të trupit.

Albatrit Muqiqi (Foto: Albatrit Muqiqi/Instagram)

E në lidhje me këtë ndryshim ai është pyetur në një nga intervistat e tij të fundit për emisionin “Prive”.

“Normal përkujdesja në ushqimn, me fitnes jam marr gati çdo ditë, çdo mëngjesh dne omrla që vetëm kujdesidhe përkushtimi që klam pasur, më ka bërë të arrij këtu ku jam”, tha Albatriti.

Albatrit Muqiqi (Foto: Albatrit Muqiqi/Instagram)

I njëjti u pyet nëse bashkëshortja e tij Egzona është bërë më xheloze tani me ndryshimin e tij në pamje, mirëpo përkundrazi, ai tregoi se ajo vetëm e ka mbështetur atë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori