LAJMI I FUNDIT:

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e ‘Altinbas Kosova’

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e ‘Altinbas Kosova’

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij, Egzona, janë një çift mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Reklama

Shpesh ata ndajnë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga paraqitjet e tyre të përbashkëta, duke frymëzuar kështu masën që i ndjek.

Së fundmi, çifti kanë publikuar një fotografi nga një aheng familjar, ku kanë shkëlqyer me dukjen e tyre.

Albatrit dhe Egzona Muqiqi (Foto: Egzona Muqiqi/Instagram)

Sigurisht që komplimentet më të mëdha i ka marrë Egzona, e cila në këtë paraqitje është dukur tejet elegante në një fustan të portokalltë me plot shkëlqim.

Ajo çfarë i dha edhe më tepër shkëlqim dukjes së saj ishin aksesorët e shumtë që ajo kishte në trup – për të cilët kishte përzgjedhur markën Altinbas Kosova.

Foto: Egzona Muqiqi/InstaStory

Egzona, e cila ushtron edhe profesionin si influencuese në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa imazhe nga kjo paraqitje, duke theksuar produktet e Altinbas Kosova – të cilat janë një zgjedhje ideale për çdo grua e vajzë. /Telegrafi/

Artikull i sponzorizuar

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori