Tashmë është bërë e rëndomtë që në ditën e ndërrimit të motmoteve, rrjetet sociale të vërshohen nga urime të shumta për vitin që vjen.

Duke kujtuar momentet më të mira të vitit që po shkon dhe duke uruar më të mirat për vitin e ri, të gjithë përfshihen nga fryma festive.

Këtu nuk bëjnë përjashtim as personalitetet e njohura të skenës dhe ekranit, të cilët i urojnë fansat e tyre.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, në mënyra të ndryshme ata zgjedhin që të shprehin urimet për ata që i ndjekin.

Me anë të publikimeve të mëposhtme, jua sjellim disa prej urimeve të të famshmëve tanë. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

Derisa po afrohet koha qe do hyjmë në vitin 2020 , isha ndalur po mendoja sa e sa të mira ndodhën në 2019 , tjetrën anë gjëra të vështira po kurrë të pakaluara për mua. Sukses mbas suksesi , rekorde pas rekordeve,së bashku me popull kudo ia dolëm të marrim atë që na takon neve e po vazhdojmë ta marrim ende. Jeta është e mbushur me sprova , po secilës sprovë iu ka krijuar edhe kalimi i saj,andaj durimi është çelësi i shumë gjërave në jetë. As për mua si artist , këngëtar,reper nuk është kjo jetë e lehtë,juve që më shifni vetëm nga jasht , mbrapa meje rrin një lodhje,stres,pa gjumësi,mërzi,jo qetësi..e ju mund të thoni " valla ky pe han jetën" Është i 5 vit sot që e pres larg dy prindërve sepse vazhdojë nuk ndalem ndjekjës së ëndrrës sime. 2019 me plot kuptimin e fjalës ishte për mua mësim për gjithë jetën. Iu uroj shëndet secilit juve qe po lexoni e familjeve tua gjitha të mirat në jetë! Qoftë 2020-ta një vit i mbarë i lumtur e i qetë për secilin nga ne ❤️ Faleminderit Zot për të gjitha 🤲🏻 Urime Viti i Ri ! #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Dec 31, 2019 at 7:08am PST

View this post on Instagram

Happy New Year 2020 🍾

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Dec 31, 2019 at 3:46am PST

View this post on Instagram

2020💥

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on Dec 31, 2019 at 10:16am PST

View this post on Instagram

HoHoHo 2019 🖕🏻#2020 🙌

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Dec 31, 2019 at 2:42am PST

View this post on Instagram

GËZUAR!🥂

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on Dec 30, 2019 at 11:12am PST

View this post on Instagram

Gëzuar🥂me shume dashni 💝 #2020

A post shared by BIGEM 〽️ (@milothasangjekaj) on Dec 31, 2019 at 9:49am PST

Reklama

View this post on Instagram

2020.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Dec 31, 2019 at 10:45am PST

View this post on Instagram

#bestnine2019 waiting for 2020🎊🎊🎊

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Dec 31, 2019 at 3:47am PST

View this post on Instagram

Goodbye 2019.. Hello 2020 🙏 #happynewyear2020

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on Dec 31, 2019 at 8:27am PST

View this post on Instagram

Gëzuar 2020 të gjithë shqiptarëve në rruzullin tokësor!Paqja qoftë mbi ne, jo urrejtja.Pasioni mbi inatin, dashuria mbi xhelozinë, vullneti mbi veset dhe shëndeti mbi sëmundjet!Të jemi të lidhur bashkë jo vetëm në tragjedi e ditë të zeza, por edhe në ditë të lumtura!Ta duam Shqipërinë sepse aty u rritëm dhe aty është e ardhmja jonë dhe e fëmijëve tanë!Të ndihmojmë më të varfrit dhe të mos lejojmë më që jetët tona të peshohen nga kandari i prishur dhe plot hile i qeverive që kanë 30 vjet që e sjellin rrotull këtë popull të lashtë e plot histori!!Duajeni njëri tjetrin sepse dashuria është e vetmja forcë në univers që i bën mirë të gjithëve dhe dëm askujt!Gëzuar!!! @dua.photography

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on Dec 31, 2019 at 6:11am PST

View this post on Instagram

Gezuar Shqiptare kudo qofshi! Lame pas nje vit te dhimbshem! Nje vit me ikje, me ardhje, me plus e minuse! Por nje vit qe me beri te kuptoj se ne fund te fundit jeta eshte premium dhe sido qe te vije i duhet thene Po me forcen me te madhe qe kam Dashurine! Ne gjitheshka bera e dhashe e bera me dhimbje e Dashuri dale nga zgavra e shpirtit! Dhe do vazhdoj te jem tek ju ne ç do tingull e note ! Ju uroj lumturi, e cila duhet të ndiqet në momente të vogla ju uroj krenarinë të jeni vetvetja, pa të cilën jeta nuk ka të njëjtën forcë. Unë padyshim ju uroj shëndet, duke mos e humbur atë akoma, por duke ditur se sa asgjë tjetër nuk ka me shume rëndësi . Ju uroj një ambient të afërt, të dashur dhe të besueshëm Ju uroj mrekullinë e bukurive të vogla të përditshme dhe buzëqeshjen e lumtur që shkon me të. Gëzuar Vitin e Ri 2020 për të gjithë ju!

A post shared by STRESI (@stresi) on Dec 31, 2019 at 7:29am PST

View this post on Instagram

Gezuar per nje 2020 te lumtur! 🥂

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on Dec 31, 2019 at 8:01am PST